3x zimní look podle Olivie Palermo

Olivia Palermo si na svých stylových kombinacích vybudovala nejen pověst trendy IT girl street stylu, ale i kariéru. Pokud tedy zrovna hledáte inspiraci, co na sebe, tahle holka je sázkou na jistotu. Vybrali jsme pro vás tři looky, které jsou cool i do zimy, a zvládnete je sestavit raz dva. Hodí se na den i večer. Který je váš favorit?

1. Hedvábný šátek jinak

Máte pocit, že na zimu musíte všechny světlé sukně schovat? Ale kdepak. Olivia má tip i pro ty, co nefandí punčocháčům: vysoké kozačky nad kolena. K delší sukni vypadají prostě božsky. A pokud chcete svému outfitu dodat ještě o něco větší šmrnc, uvažte si hedvábný šátek přes ramena. Street style královny tento jednoduchý stylingový trik milují, mimo Olivii třeba i Mira Duma.


2. Zahalená v černé

Černá od hlavy k patě zní na zimu trochu předvídatelně, ale nudě zabráníte, pokud zvolíte kontrastní textury nebo hru siluety. Místo klasického kabátu to k úzkým džínám a kozačkám nad koleno tedy zkuste jako Olivia – s pončem. Jde o nadčasovou a elegantní záležitost, která vás bude bavit klidně celou zimu. Schováte pod něj klidně několik vrstev, a nikdo nic nepozná!


3. "Take it easy" s červenou

Něco vašemu pohodlnému víkednovému outfitu schází? Uhrajte to na doplňky. Zvolte třeba šátek a kabelku ve výrazné červené, tak rozzáříte i tu nejjednodušší kombinaci. Červená vždy dodá vašemu stylu něco extra. 

EBC promo