Lady GaGa má pořád málo!

Singl "Bad Romance", který se tento týden stává její pátou hitparádovou jedničkou v americké hitparádě Billboard a její nová deska "The Fame Monster" patří k nejlépe prodávaným deska na celém světě, ale jak se zdá, Lady GaGa má i tak energie na rozdávání dost a dost…

A zdá se, že je to pro Lady GaGa pořád ještě málo! Přitom její nová deska "The Fame Monster" patří k nejlépe prodávaným deska na celém světě, ale jak se zdá, Lady GaGa má i tak energie na rozdávání dost a dost…

Možná proto přijala v tomto týdnu velmi lukrativní nabídku od společnosti Polaroid, díky které se stává nejen novou tváří tohoto předního výrobce fotoaparátů, ale zároveň je jmenována kreativní ředitelkou nové speciální řady obrazových produktů této celosvětově uznávané firmy. Nová řada podhledem Lady GaGa bude mít za úkol oslovit nové potencionální klienty a tím i upevnit pozici firmy Polaroid na trhu.


Spolupráce firmy Polaroid se zpěvačkou Lady GaGa bude dnes zpečetěna jejím vystoupením na 2010 Consumer Electronic Show v Las Vegas, kde Lady GaGa nejen naživo představí svoje největší hity, ale úplně poprvé se veřejnosti představí právě jakožto nová tvář firmy Polaroid.

Kolem Lady GaGa je ale rušno i z mnoha jiných důvodů. Zpěvačka se až do 8. března nachází na americké části své "Monster Ball Tour", která se následně přesune na starý kontinent a zavítá mimo jiné i do sousedního Německa a Rakouska.
Kromě toho Lady GaGa ve dnech volna mezi jejími koncerty natáčí nové album a též osobně dohlíží na tvorbu komiksu, který o ní v současné době v Americe vzniká.

Dvojalbum Lady GaGa "The Fame Monster" vyšlo u labelu Universal Music!