Lindsay Lohan sní o práci pro Emanuela Ungara

Přidejte si Elle do oblíbených na Google zprávách

Herečku Lindsay Lohan proslavily víc než filmové role její večírkové eskapády. Teď se ale vyhlášená party girl snaží napravit reputaci a začít znovu, tentokrát jako módní guru.

Přestože Lindsay nikdy nepatřila k fashion ikonám, ve francouzské metropoli teď vyjednává o pozici kreativní konzultantky pro Emanuel Ungaro. A hlavní návrhář vyhlášeného módního domu Esteban Cortazar šílí. Dokonce kvůli hollywoodské hvězdičce uvažuje o odchodu z firmy. “Buď já nebo ona,” tak zní ultimátum, které dal Cortazar majiteli.

“Esteban vyhrožuje, že společnost opustí, pokud skutečně přijmou Lindsay jako konzultantku. S návrháři se tu poslední dobou točily dveře, a pokud on teď odejde, půjde s ním celý jeho tým. Ungaro si ale myslí, že Lindsay přinese do společnosti novou energii a nový náboj, ale bude to spíš poslední hřebíček do rakve. Nikdo už tuto značku nebude brát vážně,“ dodal zdroj ze společnosti Ungaro.

Trnem v oku je mladá Američanka také organizaci PETA, která bojuje proti nošení pravých kožešin. Lindsay je miluje a loni v listopadu ji v Paříži zasypali aktivisté moukou, když si na Champs-Elysees vyrazila v černém kožíšku.
Zdroj: Famous