REKLAMA

Lindsay Lohan sní o práci pro Emanuela Ungara

REKLAMA

Herečku Lindsay Lohan proslavily víc než filmové role její večírkové eskapády. Teď se ale vyhlášená party girl snaží napravit reputaci a začít znovu, tentokrát jako módní guru.

Přestože Lindsay nikdy nepatřila k fashion ikonám, ve francouzské metropoli teď vyjednává o pozici kreativní konzultantky pro Emanuel Ungaro. A hlavní návrhář vyhlášeného módního domu Esteban Cortazar šílí. Dokonce kvůli hollywoodské hvězdičce uvažuje o odchodu z firmy. “Buď já nebo ona,” tak zní ultimátum, které dal Cortazar majiteli.

“Esteban vyhrožuje, že společnost opustí, pokud skutečně přijmou Lindsay jako konzultantku. S návrháři se tu poslední dobou točily dveře, a pokud on teď odejde, půjde s ním celý jeho tým. Ungaro si ale myslí, že Lindsay přinese do společnosti novou energii a nový náboj, ale bude to spíš poslední hřebíček do rakve. Nikdo už tuto značku nebude brát vážně,“ dodal zdroj ze společnosti Ungaro.

Trnem v oku je mladá Američanka také organizaci PETA, která bojuje proti nošení pravých kožešin. Lindsay je miluje a loni v listopadu ji v Paříži zasypali aktivisté moukou, když si na Champs-Elysees vyrazila v černém kožíšku.
Zdroj: Famous

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA