REKLAMA
REKLAMA

Mel Gibson vsadil na českou krásku

Moderátorka hlavních zpráv TV Barrandov se stala jedinou českou ženou, jež měla šanci si s hrdinou filmů Smrtonosná zbraň, Patriot a Statečné srdce osobně promluvit.

Držitel dvou Oscarů Mel Gibson exkluzivně pro TV Barrandov poskytl rozhovor u příležitosti premiéry svého nového filmu Edge Of Darkness (Na hraně temnoty).

Hollywoodská hvězda si vybrala českou televizní stanici především díky slavné značce barrandovských ateliérů, v nichž se natáčela i bondovka Casino Royale. Tu shodou okolností režíroval Martin Campbell, který točil i nový film Mela Gibsona.

Rozhovor herce a moderátorky odvysílá v pořadu Prominenti v neděli 14. února 2010. Akční snímek Na hraně temnoty, v němž se představí Mel Gibson, bude mít českou premiéru 18. února 2010.

V hlavní filmové roli se Mel Gibson objeví poprvé od roku 2002.

V novém filmu představuje bostonského detektiva Thomase Cravena, který zažije tragickou událost. V náručí mu umírá jeho dcera. Během vyšetřování její vraždy proniká Craven stále hlouběji do nebezpečného světa zločinů velkých korporací, vládního krytí a vražd, které je mají utajit. Jeden z nájemných vrahů, kteří zametají důkazy, ho navede směrem, který změní pátrání na divokou temnou cestu až na hranici vykoupení.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA