Nejznámější tatéři celebrit

Bang Bang

@bangbangnyc

Asi nejznámější tatér celebrit vůbec. Chodí k němu Rihanna, Cara Delevingne, Justin Bieber, Selena Gomez, Rita Ora, Miley Cyrus, Katy Perry... a mohli bychom pokračovat do nekonečna. Kromě seznamu plného těch nejslavnějších jmen má i pár vtipných příhod, a to nejenom proto, že se nechává tetovat také od nich. Jako největší zážitek zmiňuje, když mu Justin Bieber zavolal, ať za ním přiletí do Panamy a pak si po cestě zpátky řekl o tetování přímo v letadle. Nebo když za ním přišla Ashley Tisdale kvůli spontánnímu tetování na noze, ale "omylem" přišla naostro a v minišatech a musela se při tetování hodně snažit, aby něco nevykouklo. Nebo když se nechal potetovat od Katy Perry a zjistil, že by z ní byla také skvělá tatérka. Bang Bang, vlastním jménem Keith McCurdy, zkrátka umí. 

bangbang 9ef7b


kendalljenn e1462821850465 a1b43 

JonBoy

@jonboytattoo

Tatér, který se stal slavným ze dne na den. A to hlavně díky Instagramu. JonBoy z New Yorku je známý ultra tenkou linkou a minimalistickými designy, které fotí na svůj Instagram a díky nim si ho vyhledala i Hailey Baldwin, Bella Hadid, Sofia Richie, Zayn Malik a pro svoje vůbec první tetování zvolila také Kendall Jenner. A seznam lidí, kteří touží po tetování právě od něj, roste. Přiznáme se, že ani my bychom se za jedno nezlobili. Nechystáš se do Prahy, JonBoyi?

 jonboy 32c35


 Dr Woo tattoos Morwenna F 010 3d912

Dr. Woo

@_dr_woo_

Největší oblíbenec v salonu Shamrock Social Club v Hollywoodu, na kterého se čeká i celé měsíce. Každý touží být na pořadníku, na němž byl i Johnny Depp, David Beckham, Drake, Cate Blanchett, Harry Styles, Jared Leto, Zoe Kravitz, Sarah Hylland nebo třeba blogerka Chiara Ferragni

woo b8a90 


 EdKevin 3cd3a

Kevin Paul

Americké hvězdy chodí hlavně za Bang Bangem a ty britské zase za Kevinem Paulem. Stojí za všemi tetováními Eda Sheerana (včetně velkého lva na prsou) a je dvorním tatérem skupiny One Direction.

kevin 50dbe

 

EBC promo