REKLAMA
REKLAMA

Nespoutaná Sienna

Naposledy herečka Sienna Miller překvapila, když si během natáčení našla v Praze novou lásku.

Na začátku své herecké dráhy měla Sienna Miller štěstí i smůlu zároveň: zatímco její filmy viděla jen hrstka filmových fanoušků, její milostné karamboly i módní úlety znal ze stránek bulváru každý. Odjakživa totiž odmítala žít život skleníkové celebrity, ukryté za vysokou zdí a obklopené armádou bodyguardů a stylistů.

Dělá a říká, co chce, bez ohledu na následky. Je nepřehlédnutelná. Stačí zmínit jediný příklad: když si loni na premiéru filmu Warholka oblékla černé šortečky s černými punčocháči, způsobila poprask. „Sienno, kdes nechala sukni?“ posmívaly se jí noviny. Ovšem ,trenýrky‘ v jejím stylu začaly vzápětí nabízet stovky obchodů…Sienna Miller

Život plný vášně

Poslední dobou ale plnila stránky bulváru spíš svými vztahy. „Stačí mi slyšet jeho jméno, a už se usmívám od ucha k uchu, protože s ním jsem prostě šťastná,“ tvrdila ještě před pár měsíci o britském herci Rhysu Ifansovi.

Začala s ním chodit loni, pár měsíců poté, co se rozešla s Judem Lawem, a zdálo se, že tentokrát to je trefa do černého. O třináct let starší Rhys, který se objevil třeba v roli spolubydlícího Hugha Granta v Notting Hillu, byl Ju­deovým pravým opakem. Žádný krasavec, zato na první pohled sympaťák. Do Sienny se zamiloval až po uši a ani ona své city nekrotila. Zahrnovala média informacemi, jak jsou se Rhysem závislí na kaviáru, nebo že jí k Halloweenu daroval kouzelnickou hůlku, „protože podle něj jsem bílá čarodějka“.

Sienna MillerO to větší šok byl letos v létě: Sienna se s Rhysem ze dne na den rozešla. Po telefonu. A od té doby zarytě odmítala se s ním setkat, zatímco zdrcený Rhys se potácel po barech. Později Sienna naznačila, že důvodem rozchodu mohly být rozdílné představy o budoucnosti: „Myslela jsem, že už jsem připravená se usadit, ale uvědomila jsem si, že chci být ještě chvíli sobecká. Až budu mít dítě, můj život se od základu změní, a nechci litovat, že jsem si dost neužila. Zatím bych ještě chtěla mít svobodu.“

Její nejnovější románek s hercem Balthazarem Gettym, do kterého se zamilovala v Praze při natáčení snímku G. I. Joe: Rise of Cobra, má skandální příchuť: potomek ropného miliardáře totiž kvůli ní opustil manželku a čtyři děti, z nichž nejmladšímu není ještě ani rok. Sienna, která sama nese rozchod s Rhysem těžce, se ale k novému vztahu odmítá vyjadřovat. Sice se proslýchalo, že by si Gettyho vzala, ovšem poté, co jeho manželka v médiích několikrát uvedla, jak je ze všeho zničená, se Sienna stáhla do pozadí.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA