Seznamte se: Stylová Margaret Zhang

Ještě ji neznáte? Měli byste. Margaret Zhang je sice teprve 23 let, ale už stihla spolupracovat s těmi nejzvučnějšími jmény z módního businessu. Jako kreativní konzultantka, fotografka, stylistka i ambasadorka.

Vše odstartoval její blog, Shine By Three, který spustila v roce 2009, když jí bylo teprve 16 let a hledala způsob, jak vyznat svoji lásku k haute couture a současně umělecké fotografii. Nyní je jednou z nejsledovanějších blogerek v Austrálii, i když sama toto pojmenování moc ráda nemá. "Nepřipadám si tak,” říká. “Ano, mám blog. Ale určující je spíše to, co děláte okolo – blog se dá využít jako cesta, kterou se k těmto příležitostem dostat."

Margaret Zhang Best Instagram Flat Lay Pictures 476cb

@margaret__zhang

A příležitosti nenechaly dlouho čekat. V tuto chvíli je Margaret jednou z ambasadorek Clinique, pracovala jako konzultantka na kampaních Louis Vuitton i Gucci a natočila krátký film pro Dior a nejnověji i Chanel. To jde, ne? Internetový svět ji zná ale především jako královnu "flat lay" fotek, které získávají desetitisíce srdíček, a díky jejímu propracovanému klučičímu stylu, kterému za žádných okolností nechybí spousta vrstev, zajímavé textury a nečekané spojení kousků i doplňky podle posledních trendů. A my si ho naprosto zamilovali. Podívejte se na její Instagram nebo do naší galerie jejích nejlepších looků a stoprocentně jí propadnete také.

Zajímá vás, jakých 5 pravidel v oblékání Margaret vyznává? Inspirujte se!


MIRANDA KERRS MARGARET ZHANGS JEWELLERY TIPS margaret zhang 0cade

Zmixujte to. Margaret je známá tím, že se nebojí míchat nečekané a jednu košili dokáže vynosit na padesát způsobů. "Večerní kombinace nemusí znamenat dlouhé šaty a glamour od hlavy k patě. Nejvíce mě baví míchat jednotlivé koktejlové kousky mezi s sebou, a i se zbytkem šatníku. Pokud stejně jako já u věcí přemýšlíte nad 'cost per wear', zamilujete si fakt, že formální topy si hned po večírku můžete obléct se širokými džínami, a velké večerní sukně zase na den skvěle shodíte svým oblíbeným tričkem."


Margaret Zhang Street Style MFW ea0d9

Když podpatky, tak špičaté. "Jestli mám pro něco slabost, tak pro špičaté a vázací boty na podpatku. Vypadají naprosto dokonale i když jen tak vykukují zpod širokých kalhot nebo dlouhé sukně, a ty vázací ke kotníkům zase úžasně prodlouží nohy, mnohem více, než nějaké boty na platformě."

 


00e031429c99063e955de9e8823ea9c0 1 5e328

Sebevědomí = sofistikovanost. "Podpatky mám ráda tako akorát, dokonce spíše nižší. Člověk se v nich lépe pohybuje a je automaticky více sebevědomý – a to je mnohem sofistikovanější, než jakékoliv kolíbání se na vysokých platformách. Skvělou volbou jsou ale i placky, ideálně polobotky v pánském stylu nebo trendy nazouváčky. Ke krátkým koktejlovým šatičkám skvělý protipól!"

 


5239594 margaret tc289240e f9df6

Čím výraznější, tím lepší. A to platí hlavně u doplňků. "I nejobyčejnější kombinaci oživí jeden velký kus zlata nebo výrazné boty. Se šperky to ale nepřehánějte, jeden výrazný kousek stačí. Buď zvolte velký řetěz kolem krku, delší náušnice nebo spoustu malých prstýnků či náramků – ale nikdy ne vše dohromady."


margaret2 e6519

Vrstvy, vrstvy, vrstvy. Tak to je hlavní věc, kterou si na téhle australské krásce všimnete. Její outfity nejsou nikdy nudné a nebojí se obléknout ani sukni přes kalhoty nebo klidně dvě až tři bundy. A výsledek? Vždy perfektní! "I na večer mi vrstvení přijde o něco zajímavější než klasické peří, třpyt nebo volba tmavších barev. Vždy se snažím svému outfitu přidat extra dimenzi. Můžou to být jednoduše kalhoty pod oblíbenými koktejlkami a navrch třeba ještě sako. Anebo, pokud se jedná o méně formální večer, nějaký strukturovaný top přes večerní šaty a kožená bunda jen tak zavázaná do pasu."

'

EBC promo