Tajemství mládí Olivie Newton-John

Když jsme v redakci viděli momentku Olivie Newton-John v jednom časopise, vydechli jsme úžasem. Někdejší roztomilá Sandy z hitu Pomáda na šedesát rozhodně nevypadá. Zároveň na první pohled nepůsobí tak ‚plasticky‘, že máte chuť hledat švy po chirurgově zásahu, jako třeba u Melanie Griffith. Jak to tahle Olivia sakra dělá?

Věř v keř!

Olivia Newton-John předně vyhrála v genetické loterii: vždycky vypadala mladší. Řekli byste, že středoškolačku v Pomádě hrála v devětadvaceti? Kroutila se v těsných černých kalhotách a byla mladá, krásná a štíhlá jako laňka. A o třicet let později vypadá skoro stejně!

Olivia nedá dopustit na sérum, které se jmenuje Camu-C. Je to péče proti stárnutí s výtažky z plodů keře Camu Camu Berry, které jsou antioxidantem s ohromujícími účinky. Je třicetkrát vydatnějším zdrojem vitaminu C než pomeranč.

Matčiny geny, nebo plastika?

Od začátku devadesátek prodělala Olivia těžké časy: rozvedla se, překonala rakovinu prsu a pomáhala dceři vyléčit se z anorexie. Dnes je šťastnější než kdy jindy.

Loni se vdala za podnikatele Johna Easterlinga a tvrdí, že i to je důvod, proč vypadá mladistvě. „Snažím se být veselá. Taky si myslím, že mám prostě štěstí. Geneticky jsem po mámě a ta vypadala skvěle až do své smrti,“ dodává.

Autor: Paramount Pictures

Na stránkách, které ostřížím zrakem zkoumají těla a tváře celebrit a glosují jejich možné plastiky, se lze ale dočíst něco jiného. Například podle webu Make Me Heal má krásná Olivia plastiku nejen víček, ale také lifting celého obličeje a užívá tuny botoxu. Pokud je to tak, je nutno říct, že tak dobrá práce plastického chirurga se jen tak nevidí…

Vždycky noste rtěnku

Rozhodně nic nezkazíte, když se i přesto budete řídit Oliviinými ‚oficiálními‘ radami na krásu. Zkuste si, jako ona, vzít někoho, koho milujete, vzdejte se cigaret, kávy, nezapomínejte na kalcium a pečlivou ochranu před sluncem.

„Choďte do přírody a každý den se proběhněte, nemusíte cvičení přehánět. Jediná zátěž, kterou zvedám, jsou moji psi! Myslete pozitivně a snažte se líčit přirozeně. V našem věku znamená méně více! A vždycky noste rtěnku,“ radí zářící Olivia Newton-John.

REKLAMA