Přejít k hlavnímu obsahu

Šest nevšedních horoskopů pro znamení Blíženců

ROMSKÝ

Svíce 21. květen - 20. červen

Lidé ve znamení Svíce mají silně rozvinutou schopnost komunikace. Dokážou zaujmout a okouzlit všechny kolem sebe. Snadno si nacházejí nové přátele, protože jsou stále velmi veselí a otevření novým situacím. Chovají se velice spontánně. Milují společenský život. Skoro se ani nedá věřit, že by někdy potřebovali samotu. Umí ocenit veselí, ale váží si i krátké chvilky ticha.

PERSKÝ

Zajíc 16. květen - 12. červen

Znamení Zajíce se vyznačuje rychlostí a zvídavostí. Lidé tohoto znamení jsou tvůrčí, plní mladistvého zápalu a zvědavosti. Jsou mrštní, svědčí jim pohyb, zábava a společnost. Nejsou však příliš spolehliví.

INDICKÝ

Mithuna 22. květen - 21. červen

Lidé narození v tomto znamení bývají obvykle veselí a mimořádně zvídaví. Prahnou po poznání ve všech oblastech života - v lásce i v práci. Jejich úkolem je naučit se bez zábran projevovat své city a emoce.

Životní rada

Osvoboďte se a nenechte se citově vydírat.

Mohlo by se vám líbit

Velký květnový horoskop: Lvi budou čelit výzvě, Ryby konečně prozřou

Měsíc se s měsícem sešel a po deštivém dubnu přichází snad už přívětivější květen. Příroda bují a naše emoce mají silné tendence vyplouvat na povrch. Abyste si nadcházející týdny užili co nejvíc podle svých představ, máme pro vás originální květnový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Na co byste se měli v průběhu příštích dnů soustředit a nad čím se zamyslet, se dozvíte v následujících řádcích. Jaký bude pátý měsíc roku 2023?
elle.cz

EGYPTSKÝ

Horus / Hor 7. květen - 8. červen

Horus je synem bohyně Eset a boha Usira. Je božstvem nebes a podle mýtu jsou Slunce a Měsíc jeho očima. Horus symbolizuje boj světla proti temnotě a je záštitou spravedlnosti.

Ti, kteří na svět přicházejí pod vládou tohoto božstva, jsou jedním slovem volnomyšlenkáři. Zároveň ale bývají rázní a činorodí. Ovládají umění obratné komunikace, jsou nenucení, všímaví a pohotoví. K životu potřebují společnost. Touží se prosadit a rozvíjet. Jejich nedostatkem bývá ovšem přílišná lačnost a nesoustředěnost. Ve vztazích bývají přelétaví.

INDIÁNSKÝ

Jelen 22. květen - 21. červen

Charakteristika

Jelen je detailista. Každičký svůj krok a oblast svého života dokáže dokonale prokalkulovat. Všechno má do nejmenších podrobností promyšlené a naplánované. Zatímco vy koketujete s představou dovolené na Bahamách, Jelen už přesně ví, jakým letadlem nejlépe letět, ve kterém hotelu se ubytovat a jakou místní lahůdku ochutnat nejdřív.

Práce

Jeleni jsou vynikající řídící pracovníci a skvělí analytici. Výjimečný cit pro detail je předurčuje k tomu, že jsou všímaví k věcem, které ostatní přehlížejí. Ovšem nechtějte po nich, aby sami přikládali ruku k dílu. To byste narazili. Jeleni všechno skvěle naplánují, ale práci samotnou raději delegují na druhé.

Láska

I v lásce přesně vědí, co chtějí, nicméně mívají problém to najít. Ne, že by neměli jasnou představu o lásce svého života, ale potíž je v tom, že ne vždy dokážou pohnout parohy, aby ji získali. Očekávají, že se před jejich veličenstvem sama zjeví jako laň u krmítka.

Silné stránky

důslednost, cit pro detail, strategické myšlení, vůdčí schopnosti

Slabosti

pasivita, povýšenost

Mohlo by se vám líbit

Šest nevšedních horoskopů pro znamení Býka

Šest netradičních horoskopů pro ty, kteří se chtějí dozvědět, co jim osud uchystal podle romské, perské, indické či egyptské tradice.
elle.cz

KELTSKÝ

Jasan 25. květen - 3. červen

Lidé narození ve znamení Jasanu bývají nadmíru nepokojné mysli. Jsou jako rtuť - živí, neposední a roztěkaní, udržet je na místě je téměř nemožné. Stejné je to se soustředěním, s nímž mají opravdu velké potíže. Když se jim to však čas od času podaří, jsou schopni senzačních výkonů. Tito lidé skvěle fungují pod tlakem a nejlepších výsledků dosahují paradoxně právě v časovém presu. Tam, kde jiní podléhají panice, dokáží nastoupit a zachránit situaci. Právě v těch nejstresovějších momentech jsou přímo ve svém živlu a udržují si pevnou půdu pod nohama. Proto vynikají jako krizoví manažeři a záchranáři. Jsou pohotoví, bystří a bleskurychlí v úsudku. Lze spoléhat i na jejich intuici. Nicméně mají problém s dokončováním věcí. Jsou mistry improvizace a dokonale jim sedí nárazové úkoly. Nesnažte se je však angažovat v dlouhodobých projektech, to byste narazili. A totéž platí i v lásce. Proto by se lidé ve znamení Jasanu neměli bezhlavě vrhat do manželství. Nemuselo by to dobře dopadnout. Vyplatí se, aby tento krok pečlivě zvážili a byli si svým výběrem skutečně jistí. Potřebují partnera, který udrží jejich mysl v pohotovosti. Pokud se začnou ve vztahu nudit, nevěstí to nic dobrého. K partnerovi, který jim nebude poskytovat dostatek intelektuálních podnětů, se budou chovat přezíravě.

Habr 4. červen - 13. červen

Lidé pod ochranou Habru bývají velmi důstojní, solidní a flegmatičtí. Opravdu jen máloco s nimi dokáže hnout. Pokoušet se přimět Habr k nějakému nadšenému výkonu či reakci je stejně marné jako házet hrách na zeď. Tito lidé znají své možnosti a omezení. Jsou si dobře vědomi své pomalosti, jisté těžkopádnosti a neobratnosti, na druhou stranu ale vědí, že jejich síla spočívá v důslednosti a vytrvalosti. Co jim nebylo dáno do vínku z hlediska flexibility a rychlosti, to si dokáží vynahradit houževnatostí a systematickým řádem. Jsou neuvěřitelně pracovití. Díky tomu si obvykle získají hlubokou důvěru svých nadřízených a kolegů.  Stejně tak i rodina a partner dobře vědí, že je na ně v každém ohledu spoleh. V osobním životě není vždy snadné je pochopit, zejména proto, že jsou introvertní a jen máloco dokáží otevřeně sdělit a projevit.

Fíkovník 14. červen - 23. červen

Sladké plody fíkovníku předurčují toto znamení k životu v lásce. Ta vládne jeho bytí od narození až do smrti. Lidé v tomto znamení často bývají vytouženými dětmi rodičů, kteří je přivedli na svět po dlouhém čase snažení a čekání. Proto jsou odmalička milovaní a rozmazlovaní. Ani v dospělosti ale nemají o lásku nouzi. Mají štěstí na romantické vztahy a láska si je vždy bezpečně najde. Jsou to obvykle lidé, kteří milují přírodu ve všech jejích podobách. Najdeme mezi nimi botaniky, zahradníky, zoology, veterináře a podobné profese. Mají rovněž bujnou představivost a jsou velmi citliví a vnímaví ke svému okolí. Bývají ale poměrně náladoví. Podráždit a vyvést z rovnováhy je dokáže skutečně ledacos. Na druhou stranu dobrou zprávou pro jejich partnery je, že jsou skvělí milenci, pro něž je obvykle na prvním místě požitek partnera.

cara

Zdroj: Autorský článek