10 přípravků na vlasy, které vám vytvoří hřívu snů

Znáte to, ty, které mají vlasy rovné jako pravítko, je chtějí mít kudrnaté a naopak. Máme dobrou zprávu, v době nejnovějších technologických novinek a inovativních produktů můžete dělat s vlasy doslova zázraky, a to klidně v pohodlí domova. Základem, na kterém je třeba stavět, je správná péče, nikoliv styling. Sama jsem vyzkoušela snad všechny značky vlasové kosmetiky na trhu, a i když jsem si u pár z nich řekla, že je to to pravé, po pár kolech si mé vlasy žádaly změnu. Trápí vás neobjemné vlasy bez života? Zaměřte se na řešení problému již při hledání šamponu, kondicionéru a správné masky.

Až zvládnete péči na jedničku, přichází na řadu ta zábavnější část – styling. Na trhu najdete tolik produktů, které vám slibují objem, který dělá dojem, ale u mnoho z nich se dostaví pouze slepené vlasy se sklonem k většímu maštění. V ELLE vám proto přinášíme vyzkoušené a hlavně účinné pomocníky, na které se můžete spolehnout.

Jak na objem vlasů podle ELLE?
cara

Úvodní fotografie je použita z červencové ELLE (2019)

Foto: Hana Knížová, kreativní supervize: Ivona Petružálková, vlasy: Mirka Myšička Hajdová (Sachajuan Red Salon), make-up: Hristina Georgievska (The Grown Alchemist), styling: Boris Volek, modelky: Roza (Focus Management Bratislava), Ela, Eva a Justýna (Elite Prague), Zuzana (Exit Management Bratislava), Julie, Barbora, Dominika a Veronika (Clique Models Prague), produkce: Lenka Hegerová, asistentky vlasistky: Adéla Dolejší
a Anna Lengalová

Poděkování Yacht klubu Podolí za poskytnutí prostor k focení.