REKLAMA
REKLAMA

5 nových parfémů, které si v zimě zamilujete

Zbavte se předsudku, že vybírat si novou vůni je nejlepší v létě. Naopak! S nízkými teplotami totiž dáte přednost daleko smyslnějším a kořeněnějším nótám, které vám otevřou zcela nové obzory. Takže pokud toužíte milovat, randit a při tom snít o dalekých exotických místech, čtěte dál. Máme pro vás nejžhavější výběr novinek, které právě dorazily na pulty obchodů.

parfemy

MAISON MARGIELA

Mutiny Eau De Parfum

Tuberóza, šafrán, vanilka… nádherná vůně pro všechny, kteří nenávidí tradiční sladké a ženské odéry a přesto chtějí něco smyslného a svůdného.

cara

 

BURBERRY

BURBERRY

Her Eau de Parfum

Na první pohled se vám možná bude zdát tato vůně ovocná, ale v teple se rychle rozvoní do nádherné kořeněného odéru, ve kterém ucítíte jasmín, pižmo a jantar.

cara
CARTIER

CARTIER

Carat Eau de Parfum

Když jsme poprvé četli složení v čele s hyacintem, fialkou, květem ylang-ylang, narcisem a tulipánem, mysleli jsme, že tahle vůně je jako luxusní květinářství. Ve skutečnosti je ale mnohem jemnější a svěžejší. Zkrátka nádherná vůně, která přivolá jaro! 

cara
CHANEL

CHANEL

Nº5 Eau de Parfum Spray

Klasická „pětka” v limitované edici oblečená do barvy Mademoiselle Chanel: rudé! Achhhh!

cara
DG

DOLCE & GABBANA

The Only One 

Bergamot a pudrové fialky spolu s kosatcem a sladkým aroma pražené kávy a pačuli - ideální kombinace pro zimní večery, které chcete strávit zachumlaní ve hřejivé dece u krbu. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA