BodyBody: Nejrychlejší fitness trénink

Odhodlání pro sportem nabyté léto se s prvním piknikem ztratilo v nenávratnu a i když jsme v průběhu nejteplejší části roku párkrát obuli běžecké boty, o pravidelném workoutu nemůže být řeč. Na dlouhé hodiny v posilovně zkrátka nemáme energii ani náladu! Díky intenzivnímu 20 minutovému tréninku se ale pomalu vracíme do formy.

Lekce založená na elektrické stimulaci svalů je rychlá a zábavná. Stačí obléknout speciální vestu a pásy na paže a stehna, které do těla vysílají elektrické signály, a s pomocí trenéra nastavit vhodnou intenzitu svalových kontrakcí. Ty pomáhají rozhýbat celé tělo a kompletním zapojení do oběhu začnou pracovat až s 90% svalů. Elektrickými impulsy ale trénink nekončí. Je propojen i s aktivním workoutem za účasti osobního trenéra, který podle vašich aktuálních fyzických schopností vytvoří osobní cvičební program. Mimo cardio a posilovacích cviků vám na míru poradí s jídelníčkem.

FOTO7114

Kromě krátkého času, který ve studiu strávíte, je další výhodou i individuální přístup. Zapomeňte na nervozitu z posilovny plné dokonale vyrýsovaných těl, tady jede každý sám svým tempem a být ve světě sportu začátečníkem, není žádným mínusem. Nemusíte investovat ani do drahého vybavení. Cvičí se naboso a o tréninkové oblečení se ve studiu kompletně postarají.

FOTO7297

Z první lekce, kterou jsme vyzkoušeli, jsme byli jednoduše nadšení a už teď se těšíme na další! Ideální dávkování je 1- 2 týdně!

Více informací o fitness centru BodyBody hledejte na www.bodybody.cz.