Ve dvou se to lépe hubne

Jednou Vám do toho přijde oslava narozenin, příště kino, kde se bez popcornu prostě neobejdete, a pak třeba návštěva u maminky – a kdo by odolal jejím buchtám … A tak vždycky skončíte hned po pár dnech a začínáte znovu a znovu.

Teď je tu ale někdo, kdo vám pomůže, kdo vás provede těmi největšími úskalími hned na začátku naučí, co je důležité a jak to poznat. Je tu alli, váš spojenec v hubnutí.

alli je modrá tobolka, která by měla doprovázet každé hlavní jídlo, které během dne zkonzumujete. Tedy všechna 3 hlavní jídla, pokud obsahují tuk, neboť alli zabraňuje vstřebávání části tuků, přijímaných stravou. Blokuje totiž v trávicím systému funkci těch enzymů, které rozkládají tuk na jednodušší, stravitelné součásti. Pokud jsou tyto enzymy zablokovány, tuk nemůže být stráven, a tudíž se nevstřebá a odchází přirozenou cestou ven z těla. Díky tomu přijímáte méně kalorií.

Jak se to odrazí na vaší hmotnosti? alli vám pomůže zhubnout až o 50 % více než jen samotná dieta. To znamená, že za každé dva kilogramy, které zhubnete vlastním úsilím, vám alli pomůže shodit jeden kilogram navíc. Podmínkou ale je dodržovat v průběhu užívání alli nízkokalorickou dietu s nízkým obsahem tuku a zvýšit svou fyzickou aktivitu.

Opravdu máte důvod uvěřit, že to fungovat bude. alli je totiž jiné. Je prvním klinicky ověřeným volně prodejným lékem na snížení hmotnosti registrovaným na evropském trhu. Není to žádná zázračná pilulka! Podporuje váhové úbytky při postupném hubnutí a pomáhá dlouhodobě výsledky udržet. Pomáhá vám ve vašem úsilí a podporuje změnu vašeho životního stylu tak, aby se shozená kila už nevrátila. alli nemá vliv na rychlost metabolismu ani neovlivňuje chuť k jídlu. Pracuje pouze v trávicím systému a nevstřebává se do těla. Díky tomu neovlivňuje funkci srdce nebo mozku a nezpůsobuje nespavost. Takže se opravdu nemáte čeho bát!

alli vás zároveň naučí přemýšlet o skladbě vašeho jídelníčku. Nestrávený tuk je totiž z těla vyloučen přirozenou cestou, což také znamená, že pokud zkonzumujete tuku více než doporučených 15 g v jednom hlavním jídle, brzy to poznáte – a to vám napoví, kde děláte chybu. Budete tedy moci ovlivnit, co se bude dít dál. Jak?

Můžete si zjistit více o obsahu tuku v jednotlivých jídlech, která běžně konzumujete, tím, že budete dodržovat velikost porcí a pečlivě číst etikety na výrobcích, jež kupujete. Naučíte se také rozdělit si celkové povolené množství tuků rovnoměrně do jednotlivých pokrmů, protože je důležité, aby každý pokrm obsahoval stanovené množství tuku 15 g. A buďte trpěliví – vždyť důležité není zhubnout rychle, ale trvale a změnit své stravovací návyky i životní styl. Naučíte se tak kamarádit nejen s alli, ale i se svým tělem a budete se cítit lépe. A o to přeci jde!

Jak začít? Velmi jednoduše – začněte s alli kamarádit na www.alli.cz a pak se vydejte do lékárny. Lékárník vám poradí, jak se s alli spřátelit.

REKLAMA