Zasportujte si!

Pot není sexy

K pocení máme jednoznačně odmítavý postoj. I když, jedno plus bychom našli – novinku značky Clarins, Doux Dédorant, 100 ml za 620 Kč. Osvěží, nedráždí pokožku (ani citlivou po depilaci), zklidňuje a pocení reguluje. Přitom kůži nebrání dýchat a neutralizuje nepříjemný zápach. Není to náhodou všechno v jedné lahvičce, co vás až doteď trápilo?

Vylaďe se masáží

Když hledáte způsob, jak se zbavit bolestí, celkové únavy nebo potíží s imunitním systémem, vyzkoušejte čínskou tlakovou masáž. Její tradice sahá až k počátku našeho letopočtu a je úzce spojena s tradiční čínskou medicínou. Masáž, která by měla ve vašem těle zharmonizovat prvky jin a jang, stimuluje energii a může uvolnit i strnulost kloubů. Kromě toho pomáhá i při nespavosti, bolestech hlavy, očí, uší, zubů, vysokém krevním tlaku nebo depresích. Zkusit ji můžete třeba v pražské Taiji akademii ( www.taiji.cz) nebo v Lázních Mšené ( www.msene.cz).

V rovnováze

Po velkém výkonu máte nárok na klidový režim. Náš recept: pořiďte si tělové mléko s vůní zeleného čaje od the healing garden (89 Kč), vmasírujte V rovnovázesi ho do kůže a pozvolna nechte své tělo i mysl uvést do naprosté harmonie.