Dior nad zlato!

Kromě patnácti svíček na dortu značka Dior přichystala nepatrný redesign obalu (flakónu i krabičky). A hlavní novinka? Nový spot s krásnou Charlize Theron! Co si ona sama myslí o vůni J'Adore? 

Jak byste popsala ženu podle J'Adore? Změnila se nějak za tu dobu, co ji ztělesňujete? V jakých směrech je vám nejbližší? Pro mě J'Adore evokuje ženu, která je silná a zároveň se sebou spokojená – konkrétně se svou citlivostí, silou a krásou. J'Adore oslavuje všechny její přednosti. Myslím si, že sebevědomí této ženy za posledních deset let vzrostlo. Vždy v sobě měla esenci všech vlastností J'Adore, ale teď si jich je mnohem více vědoma, ví, kým vlastně je a co představuje. Ráda bych si sama o sobě myslela, že jsem ženou, která je se sebou úplně v pohodě a dokáže oslavovat svou sílu.

Vůně je často úzce propojená s pamětí. Jaké vzpomínky ve vás vyvolává J'Adore? A jaká jiná vůně vás přenese zpět do šťastné minulosti? J'Adore mám spojený s chvílemi, kdy jsem byla nejelegantnější a nejkrásnější – je jedno, jestli to byla filmová premiéra, focení, večeře nebo jen prostě den strávený někde venku. Zároveň je pro mě vůní sebevědomí a něčím, co potřebuju mít vždy při sobě. Co se týká vůně spojené se šťastnými vzpomínkami, to je pro mě vůně oceánu.  

EBC promo