REKLAMA
REKLAMA

El nino parfum

... kosmetiky a parfumérie přímo do domu.

Propagace značky El nino parfum.

Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Jako významný internetový prodejce jsme si svoji pozici získali díky maximální orientaci na zákazníka, splnění nejvyšších standardů servisu, nebo vyvážené cenové politiky a to vše v široké nabídce parfému světoznámých značek a kvalitní kosmetiky!

Naše dlouhodobé úsilí bylo oceněno v anketě Shop Roku 2009, kde jsme získali 1. místo v kategorii Cena kvality jak v našem segmentu, tak v celkovém pořadí. O výsledcích nezávislé ankety rozhodovali pouze reální zákazníci, kteří v eshopech nakupovali během roku 2009 a sepsali více než 180 000 hodnocení! Ankety se účastnilo více než 500 internetových obchodů.

Rozverná, tajemná, roztomilá nebo sršicí energií, u nás naleznete to co dotváří tu část vašeho já, kterou tak ráda dávate na obdiv. Široká paleta téměř 4 tis. parfému jistě obsahuje ten originální závoj vůně, kterému dáváte přednost Vy nebo poteší Vaše blízké.

Celý chod našeho internetového obchodu www.parfemy-elnino.cz je založen na jednoduchosti, přehlednosti a celkovém vyhovění Vašim požadavkům. Rozsáhlé sklady na více jak 5000m2 a 30 aktivních zaměstnanců nám umožnují flexibilní reakci na Vaše objednávky.
Všechny parfémy a kosmetika jsou skladem, takže jsou expedovány již v den objednání. Zákazníci zásilku obdrží již druhý den, navíc s dopravou zcela zdarma. Pro ješte lepší kontakt se zákazníkem jsme zřídili bezplatnou infolinku, kde Vám rádi odpovíme všechny dotazy a vyslechneme každé nesplněné přání.
Nabídka produktů se neustále rozšiřuje. V letošním roce naše společnost uzavřela exkluzivní partnerství se společností Dermacol, jejímž výsledkem je provozování internetového obchodu s oblíbenou kosmetikou na adrese http://shop.dermacol.cz.

Jako moderní a dynamicky fungující společnost i my jsme posunuli hranice své působnosti a dnes se staráme o spokojenost a krásu žen také na Slovensku a v Polsku, kde úspěšně fungují samostatné internetové obchody.
Elnino.cz jako empatická společnost si uvědomuje i důležitost vnitřní krásy, proto nezůstává lhostejná ani vůči pomoci druhým. Účastníme se projektu Emil, který má za cíl pomoci handicapovaným dětem v jejich sportovních aktivitách.
V roce 2010 pro Vás připravujeme uvedení mnoha nových produktů i služeb, které svým charakterem budou unikátní na českém internetovém trhu. Naši zákazníci se mají zkrátka stále na co těšit...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA