Keira Knightley jako slečna Chanel. Sága pokračuje ...

Poprvé se převtělila do role slečny Coco před 11 let, teď se vrací ve stejné roli a ještě víc sexy. Keira Knightley pokračuje coby Mademoiselle Coco už po páté. Tentokrát spolu s ní přichází i nová vůně - Coco Mademoiselle Coco Eau de Parfum Intense.

Tváří vůně, kterou v roce 2001 představil parfemář Jacques Polge (otec současného in-house parfemáře Oliviera Polge), se nejdřív stala britská supermodelka Kate Moss. Nahá jen s perlami a čepicí na hlavě zahájila novou éru vůní Chanel, která trvá dodnes. Coco Mademoiselle se okamžitě stala bestsellerem. Svůj velký podíl na úspěchu má i herečka Keira Knightley, která se jeho tváří stala v roce 2007. Stejně jako Kate, i Keira se svlékla a na svou první kampaň pózovala s kloboukem a bílou košilí přehozenou přes klín. 

V roce 2011 jsme se s Keirou a Coco probouzeli a následně se toužili prohánět na motorce Paříží v béžovém overalu a kozačkách s černou špičkou, abychom se o tři roky později zamilovali do bílých šatů a výrazně delších vlasů. Letos je všechno zase jinak.

Keira tentokrát vzpomíná na večírek, na kterém našla toho nejvíc sexy kluka, jakého si jen umíte představit. Tančí, zpívá, líbá a následně ho i opouští. Protože to je její den, její život, její styl. Žádná pravidla. Žádná omezení. Ve stejném duchu přeskládal Olivier Polge bestseller svého otce. Stále dominuje maskulinní patčuli, ale svěží citrusové tóny se drží víc v pozadí. O to víc vynikají smyslné akordy tonka bobů a svůdné vanilky, která dodává vůni hřejivost. 

Podívejte se, jak šel čas s Keirou a Coco.