Nejlepší parfémy na svatbu. Pro ni i pro něj.

Výběr toho správného parfému je stejně zásadní jako šaty nebo květiny. Jak si vybrat správnou svatební vůni?

Je jedno, jestli jste za nevěstu vy, nebo jdete na svatbu jako host, pravidla jsou stejná. Parfém by měl být lehčí a pokud možno i svěží a elegantní. Hlavně by neměl nikoho obtěžovat. Není nic horšího, než když celý den musíte sedět vedle někoho, jehož vůně vás stresuje. Platí to i o vaší vlastní. Svatba je hodně náročná společenská událost, andrenalin a další hormony přirozeně v těle stoupají a tím se mění i chemie kůže. Proto neriskujte s výraznými, výrazně dřevitými a pižmovými parfémy, které mohou celkový dojem dost pokazit. 

U holek platí, že nejlepší volbou jsou květinové vůně s lehkým dotekem ovoce. Tato kombinace skvěle zabírá na okolí a i vy se v ní budete cítit v pohodě. 

Vůně pro ni

Stejně tak u kluků platí pravidlo o eleganci a svěžesti. Chcete celý den působit čistě? K tomu vám výrazně pomůže právě dobrý parfém. Vsaďte na klasické elegantní pánské vůně, které se skvěle doplňují s oblekem. Vaším nejlepším spojencem se stane kosatec, jeho pudrové aroma symbolizuje dokonalou čistotu a jen těžko byste hledali někoho, komu se kosatec, zejména podpořený levandulí, nelíbí. 

 

Vůně pro něj