Nová kampaň s Kristen Stewart je (konečně) tady

Když letos na jaře módní dům Chanel oznámil zbrusu novou vůni, zavládla vlna nadšení. Po 15 letech úplně nový parfém Chanel, který nenamíchal nikdo jiný než sám Olivier Polge. Pár dnů na to značka prozradila jméno. Gabrielle. Pravé jméno své zakladatelky, která se proslavila pod přezdívkou Coco. V červenci, v den haute couture přehlídky v pařížském Grand Palais, Chanel slavnostně uvedl novou vůni na velkolepém večírku, který završil koncert Pharella Williamse a Katy Perry.

V ten den už bylo taky jasné, že tváří této očekávané novinky je Kristen Stewart. Ta patří několik let mezi oblíbenkyně Karla Lagerfelda a na červený koberec nosí výhradně jeho modely. Na samotnou kampaň Chanel ale vyhlásil přísné embargo. K vidění byla jen na zmiňované party, ale před vstupem do minikina všichni museli odevzdat své telefony, aby opravdu nic neuniklo.

V zářijovém čísle ELLE najdete exkluzivní fotky ze zákulisí i to, jaká je vůně Gabrielle. A teď vám konečně můžeme ukázat celou kampaň. Ještě dřív, než zaplaví sociální sítě a YouTube. 

Podívejte se na video s Kristen Stewart, které natočil Ringan Ledwidge. Soundtrack? Samozřejmě ten nejlepší - Runnin' (Lose It All) a Beyoncé. A Kristen je opravdu úžasná. Přesvědčte se sami.

{YouTube}X_y38L1RINU{/YouTube}

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA