PRVNÍ VOŇAVÁ LÁSKA

Šéfredaktorka Andrea: Classic, Jean Paul Gaultier - vlastně si vůbec nevybavuju, jak a kdy jsme se potkali poprvé, ale pamatuju si, že mně více než vůně zaujal obal. Jak plechovka, tak torzo ženy mi přišly cool a taaaak sexy :-) A protože jsem byla chudá studentka, musela jsem šetřit měsíce a měsíce a pak si zamilovala i vůni. Kdo by zapomněl na první lásku?

0297714 l 032ec 

Šperkařka Janja Prokic: The Blanc, Bulgari: tuhle voňavku jsem dostala od táty, když se vrátil z nějaké cesty v Paříži. Úplne jsem se do ní zamilovala a používala jenom ji asi 5 let. Minulý měsíc jsem byla na výletě, kde v hotelu měli přesně tuto kosmetiku a úplne mě to nadchlo. Vrátily se mi zpátky nějaké vzpomínky z toho období, což bylo hezký.

100100 z 4a9f1 

 

 

Modelka Simona Krainová: Phylosikos nebo L’eau od Diptyque (koupíte v Ingredients). Připomíná mi moje mládí strávené v Paříži. 

edt new color resize philosykos 3d67c

 

Beauty redaktorka Zuzana Pelková: Taky Bulgari. Stejně jako Janja. Měla jsem oblíbené dvě. To bílé a modré. Voní čiste jako mějdlíčko. Mám ho doma. A semtam si k němu přivoním. 

805W f6e10

 

 

EBC promo