Sexy letní vůně? Vsaďte na Guess 1981

Představte si, že jste na prázdninách ve sluncem rozpáleném Los Angeles, celé dny a noci můžete trávit v džínových šortkách, pobíhat po pláži v sexy šatech, vlasy nechávat volně poletovat ve větru a ještě si užíváte každou vteřinu s úžasným klukem, kterému se při pohledu na vás podlamují kolena. Chcete tento pocit mít každý den? Není nic jednoduššího. Vsaďte na nejnovější kreaci parfuméra Stephena Nilsena a zahalte se do Guess 1981

Vůně stvořená na míru všem, kterým nechybí sebevědomí a odvaha být sama sebou, v sobě odráží sexy životní styl západního pobřeží. Provokativně svůdná a přitom přirozeně vzdušná a nečekaně sofistikovaná. Rafinovaná květinovo-pižmová vůně, která vám padne jako šaty šité přímo na tělo. Dominantní fialka se prolíná se sladce šťavnatou hruškou, v jejich těsném závěsu na kůži ucítíte neodolatelnou kombinaci pižma a cedrového dřeva, které dávají vůni nečekaný kontrast, zatímco jemné okvětní plátky bílého jasmínu nepádně provokují svou smyslností. Správná volba na den, stejně jako na žhavé rande po západu slunce.Příspěvek sdílený GUESS (@guess),Toaletní voda Guess 1981 je k dostání ve třech velikostech - 30 ml (790 Kč), 50 ml (990 Kč) a 100 ml (1450 Kč).

Podívejte se na video s krásnou Emmou Stern Nielsen, která vás během několika vteřin přesvědčí, že Guess 1981 je to pravou vůní právě pro vás.

{YouTube}v=30BkxUS9sbg{/YouTube}

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA