REKLAMA
REKLAMA

Svůdný dotek vůně

Svůdný dotek vůně

Místo, kam nanesete parfém, může mít ještě svůdnější účinky než vůně samotná. Naučte se z parfému udělat požitek pro tělo a smysly a zároveň mocné afrodiziakum.

JAK SNADNÉ JE LÁKAT

Chcete-li dnes využít schopností vůní vzbudit milostnou touhu, navoňte si horní ret, lokty z vnitřní strany nebo hřbety rukou. Jiní voňavkáři radí namasírovat si parfémem spánky nebo včesat si jej do vlasů. Pokud po vzoru gejš toužíte po vonné aureole vznášející se kolem vašeho účesu, můžete sáhnout po vlasových „mlhách“ – speciálních sprejích, které dopňují tělové řady mnohých parfémů (Chanel No 5, Angel od Thierry Muglera, Intuition od Estée Lauder, Sensations od Jil Sander, Opium od YSL, Samsara od Guerlainu, …).

Tyto voňavé závoje vás osvobodí i od nepříjemného pachu, usazujícího se ve vlasech v zakouřené místnosti.

Vůní ve formě parfémovaného pudru si můžete poprášit celé tělo. Doporučujeme především oblast mezi prsty u nohou, kotníky nebo spodní část zad. Některé pudry jsou obohacené o drobné třpytky, takže na těle zanechají stopu nejen voňavou. Pudry se většinou prodávají s měkkou labutěnkou, takže si vůni můžete užít vskutku luxusně.

Tuhý parfémovaný balzám si zase můžete natřít do podpaží a na vnitřní stranu stehen. Tuhá vůně v tyčince doplňuje například řadu vůně Rouge Hermes. Tyčinka je zlatá a třpytivá a když jí lehce pohladíte kůži, zahalíte se do luxusně voňavého jemného třpytu.

Pro maximální jednoduchost a pro diskrétní použití se některé parfémy prodávají v tyčinkách s kuličkou. Pak není nic snazšího než jimi pokožku lehce přejet. Parfémy s kuličkou jsou navíc vhodné jako pohotovostní balení vůně do kabelky. Nádherně vypadá například kulička Roll On Fragrance Lolita Lempicka, 7 ml čistého parfému za 1 390 Kč. Návrháři parfémů v kuličce tvrdí, že tento způsob nanášení zvyšuje potěšení z vůně. Když fyzicky cítíte, jak se parfém přenáší na tělo, zažíváte zvlášť příjemné okamžiky.

ČTĚTE DÁL:JEN VAŠE

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA