Vytvořte si temnou a hodně sexy závislost s YSL Black Opium

Co je vaše ranní závislost? Silná káva? Víme o něčem lepším. Nové generaci orientálních gurmánských vůní, které jsou stejně návykové, ale o dost více sexy. Poznejte sílu BLACK OPIUM! 

S ELLE nyní můžete získat vzorek vůně zcela ZDARMA, stačí, když se zaregistrujete na www.blackopium-testing.cz.

Na její tvorbě spolupracovaly hned čtyři superstar perfumérského světa – Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Honorine Blanc a Olivier Cresp. Každá z nich do parfému vložila část své osobnosti.

Nathalie Lorson vytvořila černý a intenzivní kávový akord. Marie Salamagne přispěla svou představou o „rocku“, která se vine kolem břitkých tónů hrušky, a elektrizujícím růžovým pepřem. Olivier Cresp se zaměřil na návykový ráz vůně (co by tak mohlo přimět člověka, aby se vrátil a přivoněl si znovu?), zatímco Honorine Blanc, která žije v New Yorku a hledá světlo ve všech aspektech života, zpracovala motiv bílých květů.

Výsledkem je svůdně dráždivá vůně, která vás stoprocentně dostane a bude vás lákat, abyste se vracela a chtěla si přivonět znovu a  znovu a víc a víc… Je BLACK OPIUM smělé? Možná. Návykové a elektrizující? Zcela určitě!

{mp4}YSL BLACK OPIUM 2017 15s CZ{/mp4}

Poznejte jeho sílu také. Večer nebo ráno, to je jen na vás. S ELLE nyní můžete získat vzorek vůně jako dárek, když se zaregistrujete na www.blackopium-testing.cz. Akce platí od 13. 11. do rozdání zásob. Užijte si sexy podzim!