Žhavá novinka: Parfém, který vám vykouzlí úsměv na rtech

Jak podle vás voní štěstí? Parfuméři Dominique Ropion a Anne Flipo na tuto otázku hledali odpověď celé dva roky a našli. Samozřejmě, protože když patříte mezi nejlepší ve svém oboru, tak se vám daří zvládat i takovéto výzvy. Jejich odpovědí je nový parfém, který vám vykouzlí úsměv na rtech. Stejně jako Julii Roberts. 

Pocit nekonečného štěstí vyjádřili parfuméři s pomocí svěžích pomerančových květů, smyslných bílých květin, hřejivě krémové vanilky a santálového dřeva. Výsledkem je okouzlující, třpytivá parfémová voda La vie est belle L'Éclat. Ikonická vůně v novém, jiskřivém kabátku, který budí silné emoce od první chvíle. 

Zapomeňte vše, co jste o La vie est belle věděli, toto je něco úplně nového. Nová kapitola, nová ingredience, nová závislost. "Přemýšlel jsem, jak vytvořit novou verzi legendární vůně. Napadla mě kombinace krémových a slunečních not," vysvětluje Dominique Ropion. "Původní gurmánský akord jsem nahradil jemným ale silným CO2 vanilkovým luskem z LMR. Když jsem ho zabalil do příjemných tónů santálového dřeva, získal jsem plnější podobu lahodných a krémových pomerančových květů."

Výjimečná vůně si žádá taky výjimečnou lahvičku. Krásnou tak, že si jí hned chcete vystavit. Zářivý objem touhy, který rozjasní celou místnost při doteku jediného slunečního paprsku. Ve slavném Maison Pouchet mistři skláři vytvořili flakon připomínající zářivý úsměv. 

{YouTube}jcBieD1FrXs{/YouTube}

A pak tu je samozřejmě Julia se svým okouzlujícím úsměvem. Jste připraveni zazářit? Vůně La vie est belle L'Éclat od Lancôme rozjasní pokožku jemným, na první pohled neviditelným třpytem. 

{YouTube}j69krSe62U0{/YouTube}

La vie est belle L'Éclat EdP, Lancôme, 1590 Kč (30 ml), 2220 Kč (50 ml), 2820 Kč (75 ml)