Krásné hitovky


Extra profík
Krátký proces s jemnými kadeřemi, které bývají často zplihlé, citlivé a mají tendenci se rychle mastit, udělá řada Volume Extreme od L’Oréal Professionnel. Sprej pro objem a sílu jemných vlasů Nutritex, 555 Kč, je vyživí, takže budou bohaté a lesklé. Nastříkejte ho do vlasů umytých šamponem a oplachovací péčí ze stejnojmenné řady. Nesmývejte, jen je pak vyfénujte a chlubte se svým vlasovým bohatstvím.

Aby bylo jasno
Slavný módní návrhář Louis Féraud se vždy nechával inspirovat unikátním světlem, které září v jeho rodné Provence. Není tedy náhoda, že se symbolem vůně, jež nese jeho jméno, stalo slunce. V prosluněném flakonu svítí vůně Féraud, EdP 75 ml za 2200 Kč – tajné ovoce zahalené v květech třešně, jemnost gardénií, noblesa lilií, ylang-ylang, slunečnice, hruškový nektar a grapefruit. Slunce v duši!

Snídaně
Kvůli zdravé výživě snídáte jogurty. Nezapomeňte ale podobnou stravou vyživit i vaši pleť. Náš tip: krém Ideal Defense Rejuvenating Multi-Protection Creme SPF 8, Yves Saint Laurent, 1950 Kč. Ten ji ochrání před sluníčkem, znečištěním a kožními bakteriemi. Speciální látka ß-defenzin, kterou krém obsahuje, pomáhá udržovat biologickou rovnováhu pleti stejným způsobem jako mléčné výrobky v těle. Vaše pokožka pak bude zářivá, svěží a odolná proti vráskám.

Napěnit, ne vypěnit
Pumpička vykouzlí z odličovací vody měkkou a bohatou pěnu, která rozpustí všechny nečistoty a make-up. Zn.: rychle, jemně, kvalitně. Foaming Mousse Cleanser Clinique, 700 Kč

EBC promo