REKLAMA

Perfect body

REKLAMA

Vaše každodenní zbraň proti celulitidě. A už je to tady zase! Je tu jaro, s ním hezké počasí, které vyzývá k obléknutí sukní kratších délek. A za jarem se léto neúprosně přihlásí svými vedry o plavky. Nicméně to už bude „zapětminutdvanáct“ dívat se na svá stehna a zadeček a mít v hlavně jediné: pomerančová kůže…

Dámy, nyní je opět nejvyšší čas začít připravovat své tělo na léto. Oriflame má pro vás dobrou zprávu: Viditelných výsledků můžete dosáhnout již po 4 týdnech!

Mutifunkční Zeštíhlující gel proti celulitidě s komplexem Ori-Slim pomáhá redukovat známky celulitidy a zformovat kontury těla. Štíhlejší stehna a hladší pokožka se projeví již po necelém měsíci pravidelného používání.

Nové, zdokonalené složení gelu má tak výrazné výsledky, že při testování byly pozitivně překvapeny i ženy, které pravidelně sportují a pečlivě dbají na zdravou stravu a pitný režim.

KOMPLEX ORI-SLIM vyvinutý odborníky Oriflame je kombinací aktivních
přírodních složek, které obnovují kontury pokožky a redukují celulitidu:

  • Isoflavony (dobře migrují do lidské kůže) ze sóji zeštíhlují tukovou tkáň a podporují přirozenou tvorbu kolagenu.
  • Kofein vyhlazuje pokožku, zlepšuje odvádění vody a redukuje tukové zásoby.
  • Modrozelená řasa chrání a hydratuje pokožku.

Dopřejte si i Vy pocit spokojenosti se svou krásně modelovanou postavou – s Oriflame je to snadné! Stačí jen správně odpovědět na soutěžníotázku a na 3 z vás čeká balíček se zeštíhlujícím gelem proticelulitidě v hodnotě 499 Kč.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě Perfect Body a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA