Zvládnou to za vás!

Dvě osvědčené metody, které vás zbaví nadbytečného tuku i celulitidy, nyní prošly vylepšením a jsou ještě účinnější.

Lipomasáž

Co slibuje: Odbourání tuků, zredukování celulitidy, vyhlazení a zpevnění pokožky.

Jak probíhá: Nejprve se nasoukáte do speciálního oblečku a poté vás kosmetička začne masírovat pomocí pohyblivé hnětací hlavice přístroje Cellu M6. Ten už sice možná znáte, teď ale využívá novou hlavici, která je mnohem výkonnější. Každý masírovací váleček v ní má totiž svůj vlastní motor, a tak rotuje nezávisle, dle požadavků. Masáž je příjemná, jen oblast kolen a vnitřní strana stehen mohou být trochu citlivější. Výsledek je viditelný už po prvním ošetření, a to hlavně na břiše, které je jakoby vyžehlené. Pro dosažení dobrých výsledků se doporučuje alespoň dvanáct sezení opakovaných dvakrát týdně (jedno trvá třicet minut).

Kde:Salon krásy a zdraví Miracle v Praze; Klinika a institut estetické medicíny Asklepion v Praze, Karlových Varech, Jáchymově a Mariánských Lázních.

Cena: Jedno ošetření v salonu Miracle stojí 1200 Kč, v Asklepionu vás přijde na 1500 Kč (při předplacení deseti ošetření je cena jednoho 1250 Kč).

Cool Lipo

Co slibuje: Nová generace laserové liposukce nabízí zeštíhlení a vypnutí kůže.

Jak probíhá: Nejprve vám vybranou oblast znecitliví, poté do podkoží zavedou velmi tenké laserové vlákno, které teplem rozpouští tukové buňky. Ty se v případě malých partií, jako je například podbradek, postupně samy odplaví metabolismem, u větších oblastí se laserová liposukce kombinuje s odsáním, při němž se tuk vyloučí v podobě tekutiny (odsání je tedy opravdu šetrné). Cool Lipo také dokáže zasáhnout kolagen uvnitř něj, a tak dokonale zpevnit uvolněnou kůži. Vstupy laserového vlákna poté stačí zalepit náplastí – nemusíte se proto obávat šití – a stopy po nich časem téměř vymizí. Jen počítejte s tím, že dva až čtyři týdny budete nosit speciální kompresní prádlo.

Kde:Aura Medical Clinic. S laserovou liposukcí se můžete setkat i v jiných centrech, například na klinice Asklepion nebo Laser Plastic.

Cena: od 8000 do 15 000 Kč. Záleží na velikosti zákroku.