5 důvodů, proč začít s kolagenem právě teď

Je to tady. Kromě odpočtu dní do Vánoc také pomalu nastává chvíle si začít sepisovat všechna novoroční předsevzetí. Pokud mezi nimi máte i to familiární "Něco se sebou udělat a začít se cítit skvěle", měla byste si kromě nových sexy party bot pořídit také bio aktivní mořský kolagen v prášku.

Proč?

1/ Vypne a sjednotí se vám kůže, kolagen totiž pomáhá zvýšit její elasticitu. Funguje jako opora a jako její výplň. To znamená, že vás zbaví nových vrásek a změkčí ty staré. Navíc pomáhá uchovávat v pleti vodu, barevný tón pleti a vyhlazuje její texturu. 

2/ Podpoříte růst nových vlasů. Při zvýšeném přísunu kolagenu rostou znatelně rychleji. Navíc mají menší sklon šedivět, padat a lámat se a naopak rostou zářivé a lesklé, takže rok 2018 odstartujete se skvělou hřívou.

3/ Zpevníte své nehty. Doplnění kolagenu v lidském těle má příznivý vliv na jejich kvalitu. O důvod víc vyzkoušet cool party designy.

4/ Nebudete tak unavená. A to se zejména teď, v předvánočním shonu, dost hodí. Kolagen je známý hlavně jako stavební látka kloubů, kostí a šlach, a po měsíčním užívání sama uvidíte, co všechno přestane bolet i křupat. Nejen díky tomu se vaše tělo celkově uvolnění, ožije a vaše únava se vytratí.

5/ Omládnete. Pocitově i na pohled. Díky vypnuté pleti, lesklým vlasům a celkově svěžejšímu tělu se budete cítit milionově. 

Boom. Za měsíc hotovo a jedno z předsevzetí máte vyřešené ještě než se ocitnete na silvestrovské party.

S ELLE teď Inca Collagen můžete koupit ještě levněji. Stačí zadat k objednávce slevový kód C01 000 666 a dokončit objednávku. Získáte slevu 140 Kč, dopravu zdarma a dárek v podobě měsíčního balení vitaminu C navíc.