7 věcí, které z vás udělají bohyni sexu

1. Vyžeňte z hlavy myšlenky

Aspoň pro tuto chvíli zkuste vypnout hlavu. Během milování by mělo být přemýšlení nad jinými věcmi přísně zakázáno! To platí i o pochybnostech vůči vám samotné, ať už jde o vzhled nebo sexuální výkony (když už je s vámi v posteli, nepochybně se mu líbíte přesně taková, jaká jste!). Při milování zkrátka platí: Místo myslet se naučte jen cítit a vnímat a jen tak si užijete pořádnou vášeň a skvělý sex.

2. Buďte otevřená vašim (i jeho) přáním

Kdo si chce užít opravdu dobrý sex, měl by být otevřený nejen návrhům a přáním partnera, ale především svým vlastním fantaziím. Ale když něco dělat nechcete, samozřejmě nemusíte, to je důležité si uvědomit. Nicméně někdy je docela hezké se shodnout i na nějakém kompromisu, který vám ve finále třeba pomůže otevřít úplně nové obzory.

3. Podlehněte emocionální intimitě

Emocionální intimita znamená, že jste ve vztahu velmi úzce napojena na svého partnera – a samozřejmě i on na vás. To vám pak dovolí otevřít se svým pocitům a odhalit i své zranitelné stránky. To je základ nejen každého vztahu, ale přesně to pak posouvá čistě fyzický sex na láskyplné milování, při kterém se budete cítit jako na růžovém obláčku.

4. Objevte svou sexuální sílu

Cítit se sexy není pro některé ženy snadné – opět tu hrají velkou roli pochybnosti o sobě samé a nedostatek sebevědomí. Přesto je velmi důležité, aby v sobě každá žena zkusila objevit svůj sexappeal – protože každá z nás ho v sobě má! Ruku v ruce s tím stoupne hned sebedůvěra a sexuální síla z vás bude vyzařovat i na dálku.

5. Víte, co se vám líbí

V posteli jde mnoha ženám hlavně o to, aby uspokojily partnera. Ale pokud chcete být sexuální bohyně, musíte myslet i na sebe! Měla byste přesně vědět, co se vám líbí, co (a jak) má váš partner dělat, abyste měla orgasmus a také kde jsou vaše hranice, za které už nejdete. Můžete třeba jemně vzít iniciativu do svých rukou a ukázat partnerovi, jak na to. Určitě to ocení.

6. Dejte mu najevo, že je prostě nej…

Abyste si skvěle užila sex, měla byste umět dát partnerovi najevo, že si užíváte každou chvíli po jeho boku a obzvlášť ty, kdy se spolu milujete. Že pro vás zkrátka není samozřejmostí a je důležitou součástí vašeho života. Vsaďte se, že pokud ho o tomhle budete svých chováním ujišťovat, mnohonásobně vám to oplatí (a nejen v posteli).

7. Naučte se dávat i brát

Zákon o dávání a přijímání platí v každém normálním vztahu. A platí i při milování – nechte se při sexu od partnera rozmazlovat a užívejte si jeho pozornosti, ale oplácejte mu stejnou měrou. Jen tak si to spolu naplno užijete!

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA