CELEBRITY RADÍ: JAK NA SEX

Na to, jak z postele vyhnat nudu, mají celebrity svůj recept.

Rihanna: pošlete mu své nahé fotky
Vzpomínáte na aférku kolem Rihanniných lechtivých fotek? Zpěvačka k nim poznamenala: „Pokud svému příteli neposíláte své nahé fotky, pak je mi ho líto.“ Něco na tom bude. Tedy v případě, že se dostanou pouze k tomu, ke komu se mají dostat.

Robert Pattinson: dlouhý sex
Jak dlouho trval jejich nejdelší sex? Dvanáct hodin. Přesněji – dvanáct hodin trvalo natáčení postelové scény pro Twilight – Rozbřesk. Robert Pattinson pak přiznal: „Když jsme se začali líbat, zapomněl jsem, že je kolem nás spousta lidí.“ Poučení? Neodbývejte se v posteli, dlouhý sex váš vztah utuží.

Jessica Alba: postelová rovnocennost
Tajemství dobrého sexu podle Jessiky Alby? Spočívá v rovnocennosti partnerů. Ve chvíli, kdy v posteli jde jen o jednoho, je něco špatně. Zdá se to samozřejmé, ale je to opravdu tak?

Jamie Oliver: láska prochází žaludkem
Múza slavného kuchaře ví, jak okořenit sexuální život. Večeři pro dva připravuje v průsvitné zástěře. Rozumějte – pouze v průsvitné zástěře. Pod ní nemá nic.

Eva Longoria: pouta
Co byste našli v nočním stolku zoufalé manželky? Hedvábný šátek. Dá se s ním dělat spousta věcí, třeba se nechat přivázat. Eva se tomu rozhodně nebrání.

Kim Cattrall: sex jako řešení na jet lag
Samantha Jones a Kim Cattrall mají hodně společného. Víte, jak by obě řešily jet lag? „Zůstaňte vzhůru tak dlouho, jak to jen jde. A zabavte se v posteli, pokud víte, co tím myslím.“ Skvělá rada, Kim!

Ať už svůj milostný život vedete jako známé osobnosti showbyznysu, nebo ne, stoprocentně se můžete proměnit v celebritu minimálně v ložnici. V galerii jsme vám vybrali jsme vám několik kousků značky Fifty Shades of Grey, díky kterým se budete cítit jako hvězda. 

EBC promo