CHCETE TO ZKUSIT S ŽENOU?

SVĚŘÍM SE VÁM: Mám ráda ženská prsa. Velká, malá – jsem jimi naprosto fascinována. I vaše bych ráda viděla, samozřejmě bez podprsenky. Kdyby to nebylo nevhodné, poprosila bych vás hned, jestli bych si na ně mohla sáhnout – abych se seznámila s jejich velikostí a tvarem, jak vlastně drží na těle a jak vypadají jejich bradavky. Ženy mou fantazii navštěvují a já je v ní vždy ráda přivítám. Představa, že se líbám s osobou stejného pohlaví MĚ VZRUŠUJE.

Kde ale vlastně může sedmadvacetiletá žena (jejíž sexuální zkušenosti zahrnují výhradně muže) najít ženy s podobným zájmem? Bylo mi řečeno, že ve Skirt Clubu. Byl založen bývalou novinářkou, nyní vystupující pod pseudonymem Geneviève LeJeune. Soukromé členské party jsou určeny inteligentním a náročným ženám, které by rády experimentovaly s jinými ženami, nejedná se ale o lesby ani zkušené bisexuálky.

 

 

CO JE TO KOITÁLNÍ POHLED?

Je devět večer, na sobě mám krátké šaty. Při vstupu dostávám pantofle. („Vysoké podpatky ničí dřevěnou podlahu.“) To jsem teda nečekala, sbohem, sexy dráždivý looku! Geneviève jediná ví, že píšu, ostatní si myslí, že jsem bytová designérka. Jsem jednou z třiceti pěti žen ve věkovém rozpětí dvacet až čtyřicet.

Nejdřív pijeme koktejly, seznamujeme se, nezávazně tlacháme. Později se například dozvídám, co znamená „koitální pohled“ (pro vaši informaci – navážete oční kontakt a pak pohledem sklouznete do jejího rozkroku).
chcete_to_zkusit_s_zenou_2 

Přeskočíme asi devadesát minut. Ukazuje se, že na sex party se konverzace příliš nepěstuje, zato hodně sexu ano. Na mě až moc… Američanka studující forenzní psychologii mě zkouší přemluvit, abych si sundala svůj top. Další žena už leží na stole a její dvě nové kamarádky ji celou olizují. Jedna dívka nahoře bez se osmělí a začne: „Ahoj, tohle jsou moje prsa a stejně jako já tě ráda poznávají.“

Jako seznamovací pozdrav mě to zaujme, protože si tak můžu její poprsí bez skrupulí prohlédnout. Ale zatím se neodvažuju ukázat i já svou nahotu. Věci kolem mě se dějí mnohem rychleji, a hlavně divoce. Jenže na to já ještě nejsem připravená.

 

CHCI TOHO PŘÍLIŠ MÁLO?

Když jsem se do Skirt Clubu zapisovala, byla jsem požádána, abych si udělala Kinseyho test. Jde o sérii psychologických otázek, které v roce 1948 sestavil doktor Alfred Kinsey za účelem umístění jednotlivců na sexuální spektrum – 0 je výhradně heterosexuální, 6 výhradně homosexuální. Já sama jsem převážně heterosexuální, přičemž si myslím, že moje sexualita je fluidní, a na Kinseyho stupnici se tak dokážu pohybovat mezi více čísly.

Ve Skirt Clubu se však najednou chovám jako někdo, kdo se zmíněnému spektru naprosto vymyká – jako osoba, která si momentálně sexuální kontakt absolutně nepřeje. Divoký večer s jinou ženou toužím zažít stále, jen z mého pohledu mnohem přirozeněji. Návštěva Skirt Clubu mě osobně nevzrušuje ani v nejmenším.  
chcete_to_zkusit_s_zenou_3 

Ale proč tedy pořád neodcházím? Jsem fascinována. V koupelně je právě ve vaně normální velikosti pět žen a rozhodně se nekoupou. O půlnoci už celým klubem zní sbor vzdechů slasti, občas přerušený výkřikem (jedna žena v korzetu je ozbrojena bičem). Vidím blonďaté mikádo sevřené hebkými stehny, plácání po zadku, líbání, masírování, tření a touhy. Měla bych se možná cítit jako voyeur v rohu, ale díky té atmosféře mě to ani nenapadne. Najednou jsem sexuálně osvobozená i já, i když použít na nebo do někoho svůj jazyk se dnes večer neodvážím. 

 

CO JE TO CHYTRÝ SEX

Hostitelka večera se zaštiťuje tím, že cítí jasnou spojitost mezi vysokou inteligencí a vysokou mírou riskování – takže tohle je ten chytrý sex? Chytrý sex ale podle mě vyžaduje ještě upřímnost: být schopná vyjádřit sexuální preferenci a zároveň zvládat napětí mezi sebekontrolou a riskováním. Pro někoho to asi znamená sex bez zábran v bezpečném prostředí: přímočará fantazie a fyzické uspokojení nezatížené emocemi. To přesně Skirt Club nabízí.

Na začátku roku 2015 jsem se rozhodla, že si sepíšu seznam svých přání. Takže na něm teď mohu s klidem odškrtnout „navštívit sex klub“. Bylo to pro mě něco jako škola: interaktivní pozorování sexuálně odhodlaných žen, které mi posloužilo prozkoumat své vlastní tužby a study v sexu. Co jiného než tužby jiných žen spolehlivěji odhalí ty vaše vlastní?

Foto: webové stránky klubu