Co nikdy neříkat při sexu?

Připravili jsme pro vás manuál sexuální konverzace. V posteli totiž víc než v běžném životě platí, že mlčeti je zlato. Špatně načasovaná hláška nebo otázka, která z vás mimoděk vylítne, může erotickou atmosféru dokonale zazdít a z erekce během jedné minuty udělat příběh v minulém čase.

Nesrovnávejte
Vycházejte z toho, že v posteli byste měli být spolu jen vy dva. Takže tam (ani slovně) nezatahujte další lidi. Odpusťte si komentáře typu: "Můj ex ho měl sice většího, ale ty jsi zase roztomilej." "Tohle po mně teda bývalý nikdy nechtěl." Víš, jaký zvíře mi připomínáš, když jsi nahej? Strašilku: Stejně hubenej a stejně strašidelnej." "To je dobrý, že si už nemusím kupovat lubrikační gely. Při té tvojí velikosti nejsou potřeba..."

Netvařte se znechuceně a nehodnoťte
Jste v posteli, nikoli v debatním kroužku. Takže se nesnažte rozebírat, co k rozebírání stejně není a co přijmete jako fakt, a jestli ne, tak s vaším klukem radši přestaňte spát. Nikdy nehodnoťte jeho velikost a neutěšujte ho slovy jako: "Hele, mně to nevadí. Holky stejně říkají, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Tak se předveď, hrdino!" Nesnažte se být roztomilá: "Co to tady máme za rozkošnýho trpaslíčka?" Nedávejte mu najevo, že by potřeboval pár lekcí sexuální výchovy, aby se v tomto oboru trochu dovzdělal (to mu je radši nenápadně dávejte sama). Neříkejte: "A nějakou jinou polohu neznáš?" "Proč ses už (ne)udělal?" A zapomeňte na věty typu: "Dělej, už mě tlačej kolena" nebo "Promiň, už mi začíná seriál", které jsou spolehlivými erotickými zabijáky. Stejně jako nemilosrdná otázka: "A to je jako všechno?"

Nechte si své rady
V posteli spolu nejste proto, abyste mu udílela rady do života. To nechte na jeho mamince. Takže zrovna není v plné formě, šetřete ho a neptejte se: “Stává se ti to často? A nechceš si s tím někam zajít?” Nedávejte mu při sexu okatě najevo, že dneska je to trochu nuda: “Zlato, víš co mi dneska řekla ta kráva v práci? Chceš to říct hned, nebo až potom?” A nesnažte se s ním smlouvat o věcech, které ho evidentně znervózňují. Místo toho, abyste mu odsekla: “Nech tu kočku v posteli. Vždyť se jen dívá,” vyjděte mu vstříc, vyžeňte kočku a ujistěte ho, že teď už to půjde samo.  

Galerie 11 nejtrapnějších filmových scén:

EBC promo