REKLAMA

Designové sexy hračky

REKLAMA

Co mají společného topmodelka Kate Moss, Zoufalá manželka Teri Hatcher a hollywoodská star Jessica Alba? Všechny mají doma vibrátor! Ano, slyšíte dobře.

Jenže nejde o žádného nevzhledného ‚gumáka‘ ukrytého na dně nočního stolku, ale o designový skvost, který se stal nepostradatelným doplňkem jejich ložnic.

Stylový společník

Dobám, kdy sexshopy brali útokem rozhihňaní teenageři a dámy v letech, aby v regálech s erotickým zbožím vybrali rádoby vtipný dárek pro přátele, dávno odzvonilo. Luxusní sexy hračky se staly žádaným artiklem nejen mezi kamarádkami a partnery, ale i stylovým překvapením pro novomanžele.

Za rostoucí popularitu nevděčí elegantní posteloví společníci jen single majitelkám zlatých platebních karet. Vkusně okořenit svůj milostný život touží stále více párů. Muži přestali trpět utkvělou představou, že němý svědek jejich sexuálních hrátek je jejich konkurent, a vzali ho na milost. „Muži pochopili, že vibrátor může být jejich pomocníkem,“ popisuje změnu v přístupu uznávaná sexuální terapeutka Bettina Arndt.

Diamantová Kate

Slova australské odbornice potvrzuje i zakladatel světoznámého erotického obchodu Jimmyjane Ethan Imboden. Poptávka po drahém zboží stále stoupá, není den, kdy by ve své e-mailové schránce neobjevil dotaz od zákazníka, který touží poradit, čím potěšit svůj protějšek.

Jeho věrnou klientkou je i v úvodu zmiňovaná Kate Moss. Topmodelka si oblíbila diamanty osázeného ‚elegána‘, jenž si vysloužil přezdívku iPod mezi vibrátory. K dostání je ve zlatě, oceli a platině, přičemž varianta zdobená drahými kameny stojí víc než šedesát tisíc.

Pokud zrovna neřešíte osobní ekonomickou krizi, volba je jasná. Ostatně která žena by nechtěla být majitelkou unikátu z designérské dílny s křištály Swarovski? Nečekejte ale nečekané, designové erotické pomůcky se od svých předchůdců neliší funkčností, ale originálním provedením. Rozdíl je jen vidět.

Autor: Jimmyjane.com

Tichý a voděodolný exkluzivní
společník. Limitovaná verze
Platinum Eternity stojí kolem
60 tisíc Kč.

Autor: sh-womenstore.com

Růžový vibrátor Tuyo nabízí
osm režimů vibrování, tři
rychlosti a pět variant pulzování.

Autor: Myla.com

Nova hračka Sasi by Je Joue ukrývá po tenkou slupkou výkonné jádro.

Autor: Coco-de-mer.com

Look shy patří k nejdiskrétnějším a nejmenším sexuálním pomůckám svého druhu.

Autor: Coco-de-mer.com

Julian Snellin Steel and Crystal Butt Plug vyrobený z kvalitní ocele a ozdobený čirým křišťálem.

 
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA