REKLAMA

Hračkářství pro velké holky

REKLAMA
Erotické pomůcky nejsou v našich sexuálních životech žádná novinka. Už před deseti tisíci lety si jimi lidé zpříjemňovali své jeskynní životy: když muži odešli lovit mamuty, dámy si za pomoci kamenného primitivního vibrátoru udělaly hezkou chvilku. V renesanci kámen vystřídala kůže, slonovina či dřevo a namísto lubrikačního gelu se běžně používal olivový olej. Až viktoriánská Anglie ale přinesla na světlo světa vibrující vibrátor. Nyní o sto padesát let později můžeme využívat celou škálu erotických pomůcek. Využijte luxusu, který nám pokrok nabízí a vyražte do sexshopu, z jehož bran už se vám nebude chtít.Vyražte na nákup

Nákup erotických pomůcek je věc, která si zaslouží zvláštní pozornost. Spíše než brouzdání po internetu odborníci doporučují nákup v kamenných obchodech. Nebojte, nikdo vás tu neukousne. Vyškolení odborníci vám poté, co s vámi vše (decentně) proberou, vyberou pomůcku přímo na tělo. Nebojte se říct, zdali preferujete spíše vaginální či klitorální stimulaci, stejně tak jakou velikost preferujete, a osahejte si materiál, který vám prodavačky ukážou. To všechno pak dohromady vykouzlí skvělý zážitek.

Pro ty z vás, kteří mají z komunikace s personálem trauma (PŘÍSAHÁM, že vážně není proč) možná budou řešením tzv. sexsamoobsluhy. Namísto čokolády a chipsů tu ale seženete erotické pomůcky. S nikým kromě pokladní, která vám zakoupené zboží zabalí do černé neprůhledné igelitky, nepřijdete do kontaktu.

Nákupy po síti

Na internetu máte možnost najít celou škálu prodejců erotických pomůcek. Od klasických až po vysoce specializované (sado-maso, fetiš anebo třeba gay). Pro začátek zkuste osvědčené obchody, jako jsou www.sexyhracky.cz, www.eroticcity.cz anebo www.sextown.cz, zboží vám kurýr přiveze ještě týž den anebo ho jako balík doručí Česká pošta. Na pomůcky zakoupené na internetu se vztahuje záruka stejně jako na zboží z kamenných obchodů. Platí samozřejmě, že ji můžete nárokovat na nepoužité zboží anebo na zboží se závadou.

Čím se řídit

Při nákupu v sex shopu mějte na paměti několik zásad:

1. Pokud pomůcku kupujete sama pro sebe, jděte raději do prodejny sama – před kamarádkou nebo partnerem se můžete stydět říct, co máte ráda (velikost snášejí pánové nejhůře) či pro jakou pomůcku si jdete.

2. Nakupujete-li hračku pro radovánky ve dvou, tentokrát partnera rozhodně nenechávejte doma. Je třeba, abyste společně vybrali věc, která bude vyhovovat vám oběma. Pokud by vaším favoritem by zářivě růžový vibrátor svítící ve tmě, konzervativní partner by z toho nemusel být zrovna dvakrát na větvi.

3. Jste-li vtipálek a ráda byste potěšila kamarádku pod vánočním stromečkem anebo k narozeninám, detailně zjistěte, jaké má na hračku požadavky, anebo ji raději dejte dárkový voucher. Pak mají hračky šanci na život. Rádobyvtipné dárky a nejlevnější vibrátory jsou opravdu zbytečnou investicí.

Když chcete design

Pokud milujete designové kousky, máme pro vás také dobrou zprávu - dají se koupit i v sexshopech. Najdete tu kousky s osobitým designem, které se vlastně ani svým tvarem erotickým pomůckám nepodobají (tudíž je bez obav můžete nechat ležet na nočním stolku), ale i hračky od módních návrhářů. Na internetovém nákupním portálu www.yoox.com seženete designové pomůcky od firmy Yoba již od 54 eur za dildo až po vibrátory od Jimmy Jane se zlatým pokováním za 275 eur nebo s platinovým za 295 eur. Za pozornost stojí také stránky německého koncernu Fun Factory www.funfactory.cz, kde najdete vibrátory a ostatní pomůcky v zářivých barvách anebo třeba ve tvaru všech znamení zvěrokruhu. Jste-li fanynkou seriálu Sex ve městě, v pařížském butiky Sonia Rykiel Woman najdete erotické pomůcky od stejnojmenné návrhářky, s jejímž legendárním zajíčkem si v seriálu tak ráda hrála prudérní Charlotte. Ať už se rozhodnete nakupovat z pohodlí své kanceláře anebo vyrazíte přímo do terénu, přejeme vám úspěšný a hlavně sexy lov.

Text: Anna Hubínková
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA