REKLAMA
REKLAMA

Jak jste dobrá v posteli?

Co vůbec znamená “být dobrá v posteli”? Mít tak pružné a pevné tělo, že při sexu zvládnete i tu nejšílenější pozici, kterou by vám záviděl každý jogín? Mít orgasmus při každém milování? Nebo snad ovládat různé triky a tantrické techniky? Omyl. Předpokladem opravdu dobrého sexu je především to, že si při něm umíte naplno užít každou minutu. A že stejně tak si to díky vám užije i partner. Egoismus ani ochota uspokojit druhého se z milování nesmí vytratit. Rovnováha mezi dáváním a přijímáním je v sexu totiž zásadní. A pak hrají roli i další vlivy - třeba znamení zvěrokruhu. Sestavili jsme žebříček, který ukazuje, která hvězdná znamení jsou v posteli nejlepší. 

1. Váhy (23. 9.-22. 10.)

Jak už bylo řečeno, sex je hlavně o umění dávat a brát. Žádný div, že právě Váhy toto zvládají na výbornou, a díky tomu bývají v posteli nejlepší. Nemají zábrany experimentovat a zkoušet nové věci. Mají silný smysl pro férovost a při sexu vždy myslí na to, aby si ho partner užil stejně intenzivně jako ony.

2. Beran (21.3.-19.4.)

Berani chtějí být milováni a obdivováni. I proto mají vždy snahu, aby s nimi partneři zažívali ten nejlepší sex. Svůj typický egoismus Berani v posteli nezneužívají, ale když se jejich velké ego někdy přece jen projeví, není to na škodu, protože i díky němu pak spolu zažijí nezapomenutelný sex.

3. Býk (20.4.-20.5.)

Zdravý životní styl a pravidelný sport jsou pro Býky velmi důležité věci. Spokojenost se svým tělem i svou osobností jako celkem z nich dělá dobré milence. Jsou otevření experimentování a zároveň jsou v posteli velmi ohleduplní. Baví je zkoušet nové věci a ještě větší potěšení jim činí vědomí, že dokážou partnera vždy uspokojit. 

4. Střelec (22.11.-21.12.)

Střelci mají rádi sport i život jako takový. Rádi si užívají všech požitků, které poskytuje, a to včetně sexu. Sebeúcta a sebevědomí jsou pro ně velmi podstatné pojmy, a to i v souvislosti s jejich partnery. Proto se vždy za každou cenu snaží, aby si sex naplno užívali i jejich partneři  a jsou ochotni pro to udělat maximum.

5. Štír (23.10.-21.11.)

Štír je nejspíš nejsexuálnější znamení ze všech. Bere sex vždy vážně, ale zároveň je hravý, spontánní a divoký milenec. Pokud jde pak o potřeby a uspokojení partnera, bývá Štír pozorný a ohleduplný. 

6. Lev (23.7.-22.8.)

Lvi dokáží své partnery uspokojit tak, že se jim o tom do té doby ani nesnilo. Milují silně a intenzivně. Láska je pro ně předpokladem dobrého sexu, a proto milují nejen vášnivě, ale také plně respektují všechny touhy a přání partnera. 

7. Vodnář (20.1.-18.2.)

Jejich snaha o experimentování a jdoucí ruku v ruce s odvahou zkoušet nepoznané dělá z Vodnářů milence, s nimiž se nikdy nudit nebudete. Nicméně když se dají strhnout velkou vášní, přestávají se kontrolovat a mají sklony být bezohlední.

8. Ryby (19.2.-20.3.)

Ryby by mohly být aspoň občas v posteli více otevřenější a pozornější, co se týká přání a tužeb jejich partnerů. Sex je sice baví, ale zároveň ho částečně vnímají jako něco nepodstatného.

9. Kozoroh (22.12.-19.1.)

Sexualita je pro Kozorohy důležitá a milování s partnerem si umí velmi užít. Ale zároveň v posteli neradi přebírají iniciativu a odpovědnost. Sex s Kozorohem bývá milý, příjemný, někdy dokonce zábavný, ale nelze počítat s tím, že by se Kozoroh nějak výrazně zamýšlel nad potřebami svého partnera.

10. Blíženci (21.5.-20.6.)

Ne že by Blížencům sex nic neříkal, ale mají bohužel sklony k tomu být v posteli velmi egoističtí a nemají potřebu přemýšlet nad uspokojením partnera. Prospělo by jim trochu víc sexuální empatie. 

11. Rak (21.6.-22.7.)

Vášeň nepatří k typickým vlastnostem Raků. Sexu nepřikládají velkou důležitost a neumí si ho naplno užít. Milování často považují za nudnou záležitost, po chvíli je začne téměř nudit. I proto nemají velké ambice uspokojit partnera.

12. Panna (23.8.-22.9.)

Nejspíš už to plyne z jejich pojmenování a asi není náhodou, že Pannám sex nic moc neříká. Alespoň ne ten skutečný. Rádi se uchylují ke svým sexuálním fantaziím, ale když jde o fyzický sex a jakýkoliv kontakt, často to vnímají až tak extrémně, že to potlačuje jejich osobnost. Z toho důvodu Panny nepatří k nejlepším milenkám.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA