Kdy máme nejčastěji sex?

Studii vypracovali experti z britské společnosti Superdrug zaměřenou na beauty a health produkty. Oslovili 2000 lidí a zajímali se o jejich sexuální návyky. Z výsledků studie jednoznačně vyplynulo, že nejoblíbenější dobou pro milování je neděle ráno kolem deváté hodiny. Je to pochopitelné - nastartovat den, kdy nic a nikam nemusíte, hezkým sexem, má něco do sebe! Další nedělní program, ať už půjde o brunch, sport nebo procházku v lese, se vám s partnerem bude plánovat jistě mnohem radostněji. 

Nicméně výsledky výzkumu kromě toho také ukázaly, že víkendy obecně jsou nejoblíbenějšími dny na různá sexuální dobrodružství. Zatímco pondělí a úterý trávíme obvykle v sexuálním poklidu. Respondenti se dále shodli na tom, že faktory jako práce, společenský život a nebo sportování působí na řadu lidí automaticky jako spolehlivý tlumič vášní. A jaké jsou nejstěžejnější výsledky studie? 

 

TOP 5 

Kdy se milujeme nejraději?

Neděle, 9 hod.

Sobota, 22.30

Sobota, 23.30

Pátek, 22.30

Sobota, 10.30

Jaké jsou nejméně oblíbené hodiny pro sex?

Pondělí, 20.15

Pondělí, 19.30

Úterý, 17.30

Úterý, 21.00

Čtvrtek, 20.00

 

Výsledky dalších studií o sexu…

Portál Lovehoney.com uvedl na základě své studie z roku 2014, že pro dvě třetiny lidí je nejoblíbenějším ročním obdobím na sex léto. 16% lidí má největší chuť na sex v zimě a 14% na jaře. Pouhá 4% respondentů považují podzim za to roční období, kdy se milují s největší chutí. Jistý americký výzkum se zase zabýval tím, co děláme nejraději před sexem. Na žebříčku oblíbenosti vede romantická večeře, následuje společné sledování televize a za tím dlouhý hovor ve dvou u drinku na baru. 60% lidí uvedlo, že alkohol k milování nepotřebuje, zatímco 22% respondentů považuje za samozřejmé, že si před milováním dají sklenku vína.