NAVŠTIVTE PRVNÍ CONCEPT STORE S INTIMNÍMI POMŮCKAMI

Butik intimity® přináší zcela nový způsob prodeje intimních pomůcek nejen prodejnou samotnou, ale zejména výběrem toho nejlepšího z nabídky renomovaných světových výrobců. Butik intimity® působí na všechny smysly a klade si za cíl zbořit zažité představy o intimních pomůckách a prostředí, ve kterém se prodávají.

Butik Intimity je zcela záměrně umístěn mimo frekventovanou třídu, avšak v těsném sousedství náměstí Republiky. Romantická atmosféra uliček historického centra Prahy přenáší jedinečný intimní pocit i do stylového interiéru příznačně pojmenované prodejny. Architektky ze studia Inconginto, Dagmar Štěpánová a Kristýna Bělohradská, prostor koncipovaly jako procházku z něžné ložnice do rozkvetlé zahrady, s důrazem na lehkost a jemnost celého interiéru. Převažuje zde bílá doplněná o pastelové tóny, dřevěné prvky a jemné materiály. Cílem bylo navrhnout interiér tak, aby se zákazník nebál a nestyděl vstoupit dovnitř. Prostorem prodejny nechaly architektky proletět hejna bílých motýlů. Motýl, symbolizující jemné šimrání po těle a vzrušení, se objevuje také v logu intimity®. Intimní atmosféru dokresluje několik typů osvětlení a celý prostor ještě více zjemňuje podhled tvořený spletí bílých a růžových provázků.

intimity-04-3111

Butik intimity® provozuje společnost FunConcept s.r.o. zabývající se distribucí značek Bijoux Indiscrets, Maison Close, Fun Factory, Lelo, JeJoue, Tenga, Pico Bong a dalších. „Trh v Česku je plný sexshopů a prodejen pro dospělé, které svým sortimentem oslovují zcela jinou cílovou skupinu zákazníků. Naše představa byla od počátku velmi odlišná. Naším cílem je změnit české společnosti pohled na intimní pomůcky nejen způsobem prezentace, ale hlavně výběrem kvalitního sortimentu, kombinujícího módu, ženskost, techniku, luxusní styling a design. Chceme nabízet výrobky funkční, lákavé a svůdné. Kvalifikovaný personál poradí při výběru a umožní našim zákazníkům prohlídku nabízeného sortimentu, tak abychom předešli zklamání, které je často čeká při internetovém nákupu. Vždy garantujeme našim zákazníkům originalitu původu všech výrobků.“ říká marketingová ředitelka FunConcept s.r.o. Kateřina Rážová.

01-inconginto-intimity

Jaké značky butik nabízí?

Maison Close
Maison Close přináší nové způsoby svádění. Doplňte svůj šatník rafinovanými zbraněmi od jedinečného francouzského výrobce luxusního spodního prádla. Příchuť tajemství, touhy a vzrušující ženské svůdnosti jsou hlavními atributy při návrhu nových kolekcí. Spodní prádlo ukazuje typicky francouzské pojetí milostných her, ve kterých odvaha a „zlobivé potěšení“ tvoří dokonalé spojení. Značka si pohrává s pojmy jako dominance a submisivita, tajemství a odhalení, napětí a extáze. Ve všech svých kolekcích se vyhýbá vulgárnosti, okázalému stylu a exhibicionismu. Maison Close nabízí všem ženám nejen smyslnou ozdobu, ale především sexy oblečení pro nevšední příležitosti a spodní prádlo pro mimořádné intimní okamžiky přesahující běžný den.

Bijoux Indiscrets
Značka Bijoux Indiscrets kombinuje smyslnost a rafinovanost a je určena pro milence se smyslem pro styl, hravost a vyzývavost. Nápady, vůně, chutě, zvuky a pocity, to vše se zde mísí a v lehkém tónu erotiky, tak umocňuje prožítí nezapomenutelných zážitků a momentů v zcela nové dimenzi.

Název Bijoux Indiscrets
"Les Bijoux Indiscrets" je erotický román napsaný v osmnáctém století Denisem Diderotem. Jeho hrdinové v něm žijí ve vysněném světě plném erotiky a fantazie. Do svého vysněného světa vstupují pomocí „kouzelného prstenu“, který dal značce Bijoux Indiscrets jméno. Tak jako hrdiny románu vodil do vysněného světa fantazií, věříme, že i naše zákazníky nechá tento „kouzelný prsten“ nahlédnout do jiného světa plného smyslných rozkoší a dobrodružství.

YESforLOVE
Potěšení je neobyčejně osobní otázkou a odpovědí je „YES“ - sofistikovaná řada výrobků, které jsou pozvánkou k hravějšímu milování napříč všemi generacemi. Tato exkluzivní francouzská značka nabízí ucelenou kolekci výrobků plnou smyslnosti, fantazie, mileneckých her a intimní péče. Za cíl si klade probudit v nás magii, instinkt a nezkrotnou slast a oslavovat tak věčné potěšení z lásky. Za YESfor LOV stojí tři roky vývoje a dermatologického testování. Vyrobeno ve Francii bez použití alkoholu, mýdla, parabenu, minerálního oleje, umělých barviv a dalších alergenů, zabaleno ve stylových krabičkách- to je kosmetika YESforLOV.

Fun Factory
Vítejte ve světě zábavy! Posláním zakladatelů Fun Factory bylo vytvořit intimní hračky, které splňují vysoké standardy tím, že nabízejí kvalitu a funkčnost společně se zábavou a smyslností a tím přilákat muže i ženy k vášnivému používání jejich pulzátorů, vibrátorů, dild a dalších hraček bez pocitů hanby. Nápad byl velmi úspěšný a výrobky si velmi rychle našli své fanoušky, a jejich počet neustále roste. Společnost se stala jedním z největších evropských výrobců silikonových hraček. Jeden z prvních výrobců intimních pomůcek využívající lékařský silikon. Impulzem k založení společnosti v roce 1995 byla pro zakladatele Dirka Bauera stížnost spřátelené prodejkyně erotického zboží, že existuje pouze velmi málo kvalitních pomůcek, které by ženám opravdu vyhovovaly. Asi nejznámější intimní masážní strojek od Fun Factory – DeLight – byl vůbec jako první erotická pomůcka oceněn prestižní cenou za design RED DOT DESIGN AWARD již v roce 2008.

LELO
Přední světový návrhář intimních pomůcek, který nabízí novou úroveň luxusu a závazek kvality, designu a inovace ve všech svých kolekcích. LELO je švédská společnost s desetiletou historií, která se věnuje návrhu a vývoji luxusních a elegantních produktů pro potěšení smyslů. Cílem návrhářů je vytvoření výrobků, které spojují soudobou eleganci, luxusní vzhled a maximální funkčnost. Předsevzetí LELO je bourat tabu a stírat předsudky spojené s běžnými intimními pomůckami. Tato filozofie koresponduje i s misí butiku Intimity®. LELO probouzí vášeň a vzrušení u obou partnerů a propojuje jejich těla v jedno.

JeJoue
Krásné hračky, které vás inspirují objevovat více. Britský výrobce s velmi úzkým a promyšleným sortimentem. Zaměřuje se na hi-tech a top-design erotické pomůcky. Čistý design, špičkové materiály a nejmodernější technika předurčují JeJoue pro nejnáročnější klientelu. Pomůcky JeJoue jsou pro svou funkčnost využívány i pro vzdělávací a zdravotní účely.

Tenga
Revoluce v potěšení pro muže! Tenga v japonštině znamená "elegantní, rafinovaný, šarmantní" a přesně tato slova charakterizují výrobky Tenga. Jsou stylové, inovativní a zábavné. Tenga Vám poskytne skutečně mimořádné intimní zážitky díky vysoké kvalitě provedení a použitých materiálů. Tenga se specializuje na výrobky pro muže a její výrobky se v Japonsku staly nejoblíbenějšími a nejprodávanějšími sexuálními pomůckami pro muže. Přes 12 milionů prodaných kusů ve více jak 40 zemích světa svědčí o úspěchu a oblibě produktů Tenga.

Vyhrajte v naší valentýnské soutěži voucher v hodnotě 1000 Kč do butiku Intimity. Jestli zvolíte sexy spodní prádlo, či jiný kousek je jen a jen na vás :-)

EBC promo