Nejlepší filmové milostné scény

Vybrali jsme pro vás ty několik proslavených milostných scén z filmového plátna. Můžete se u nich inspirovat a zahrát si na Kim Basinger nebo Demi Moore.

9 1/2 týdne
Elizabeth (Kim Basinger) sedí v županu v kuchyni, přichází k ní John (Mickey Rourke). Při songu Like Bread and Butter ji začne krmit olivami, jahodami a šampaňským. Pak nechá med stékat po celém její těle…

Kulinářské předehry mají hodně do sebe. Navíc se dají snadno zrealizovat, takže proč je hned při příští příležitosti nevyzkoušet?! Med ale raději vynechte, funguje jen ve filmu.

9 1/2 týdne

Lady Chatterley
Ve jménu spontánnosti a vášnivé lady Chatterley vyzkoušejte milování ve volné přírodě. Tak jako ve slavné filmové scéně si můžete počkat na jarní déšť. Možná ve vás probudí netušené pocity. Sex v přírodě není tak pohodlný jako hrátky ve vaší ložnici, ale je to něco nového a rozhodně vzrušujícího. Co když vás někdo uvidí?

Lady Chatterley

Titanic
Kate Winslet a Leonardo di Caprio předvedli nezapomenutelnou milostnou scénu v autě. Pro náš není nic jednoduššího. Vyberte romantické místo s atmosférou, nejlépe někde u vody, zaparkujte, pusťte hudbu… Zbytek bude na vás. Stísněný a neobvyklý prostor auta vás zaručeně nabije erotickými choutkami.

Titanic

Hříšný tanec
Tanec a milostné hrátky k sobě budou mít vždycky blízko. Proč si neužít takový nevšední hudební zážitek? Pusťte své oblíbené romantické songy a nechte se ve dvou unášet jejich rytmy. Kdy jindy zkoušet romantické věci než v měsíci lásky?!

Hříšný tanec