Sex na jednu noc: 5 pravidel

Pravidla jednonoční “jízdy” vycházejí z toho, že jde o záležitost pouhých několika hodin, které jste se rozhodla užít si naplno. Větší ambice to nemá a vy si od toho víc neslibujte. Nevažte se, odvažte se a pak už se jen můžete chlubit kamarádkám, jaké to bylo. A aby to celé neztratilo ten správný sexy náboj, držte se (životem osvědčených) pravidel.

1. Neptejte se, jak se jmenuje

Je dost dobře možné, že po čtvrtém ginu s tonikem jste zapomněla, jak se ten hezký kluk, s kterým jste strávila tuhle noc, vlastně jmenuje. Tady platí jediné pravidlo: Už po tom nepátrejte.  Byl by trapas, kdybyste mu po noci strávené v jedné posteli položila otázku: “A jak se vlastně jmenuješ?” Ostatně jeho jméno nebude hrát ve vašem dalším životě žádnou roli.

2. Nebuďte zbytečně hrubá

Věty jako “My si přece telefonní čísla vyměňovat nemusíme” nebo “Co je ti do toho, kde bydlím?” jsou netaktní navzdory tomu, že spolu kromě postele nehodláte sdílet už nic a že se velmi pravděpodobně už nikdy neuslyšíte ani neuvidíte. 

3. Nechtějte s ním trávit další den

Sex na jednu noc znamená opravdu jen neformální zábavu pro tento čas. Další den ráno prostě odejděte. Nemyslete si, že by byl dobrý nápad strávit s ním ještě den nebo společně něco podniknout. Na 99,99% by to bylo rozpačité pro obě strany a velmi pravděpodobně prošpikované trapným mlčením, protože byste si neměli co říct. Ostatně celá ta akce se jmenuje sex na JEDNU noc a nikoli diskusní kroužek den poté.

4. Nechovejte se tak, jako byste byli partneři

Zapomeňte na to, že byste si ráno u něj chtěla napouštět vanu, vzít si jeho župan, užívat si pohodu a pak si třeba ještě půjčit jeho kartáček na zuby. To vše jsou velmi intimní věci, kterými tomu druhému citelně zasahujete do jeho osobního prostoru, na což nemáte právo. Nejste přece partneři! 

5. Nečekejte na snídani

Po nezávazném nočním sexu v žádném případě nečekejte, že společně posnídáte. To si schovejte do kategorie romantických vztahů. Sex na jednu noc prostě začíná i končí v posteli a s tím do toho buď jděte, nebo si o tom nechte jen vyprávět od kamarádek. 

 

EBC promo