Víc sexy

Vzrušte ho
Podle čínské medicíny naším tělem procházejí určité body, jejichž stimulací se může zlepšit náš zdravotní stav (používá jich akupresura i akupunktura). Vy je ale využijte k laskání svého milého.
Začněte od nohou. Oblasti na chodidlech totiž podle čínských lékařů odpovídají jednotlivým orgánům, takže pokud mu je začnete masírovat, bude to, jako byste mu masírovala celé tělo. Pokud chcete jít přímo na věc a zaměřit se na stimulaci jeho sexuální energie, směřujte své prsty mezi Achillovu šlachu a kotník. Masírujte tuto smyslnou oblast, počítejte do tří, pak na chviličku přestaňte a začnete znovu s masáží, několikrát opakujte.
Další důležitou oblastí jsou stehna, jejichž vnitřní strana je u mužů stejně citlivá jako u vás, a navíc jimi podle čínské medicíny opět probíhají meridiány. Začněte nad kotníkem, pokračujte přes lýtka ke stehnům a jemně hněťte jeho svaly až úplně nahoru. Jemné dotyky ho rozvášní.
Posledním tipem jsou uši, oblast kolem nich, a hlavně za nimi. Krouživý pohyb prsty nebo jazykem vyvolá slastné pocity a rozproudí sexuální energii.

Potěšte se… sama

Afrodiziakální koupel
Vůně, jako je například jasmín, ylang-ylang, santalové dřevo nebo vanilka, podporují tvorbu endorfinů. Uvolňují organismus, ale zároveň působí i stimulačně. Stres a napětí spolehlivě zabíjí vášeň, jakmile se tedy uvolníte, zaručeně se budete cítit i sexy. Do vany dejte pár kapek mandlového oleje, do kterého přidáte některou ze jmenovaných přísad. Nejlepší oleje jsou ty přírodní (například Salus nebo Sanoflore).

Těsněji znamená lépe
Zkuste si malý trik a během milování dejte nohy k sobě, těsnější spojení bude stimulovat klitoris. Zkuste také stáhnout pánevní svaly, uvidíte, že tak dopřejete nečekaný zážitek partnerovi i sobě.

Sexy po těhotenství
Narození dítěte je krásné, ale náročné období nejenom pro vás jako ženu, ale i pro váš vztah. Jak na sex po porodu?

1 Vyjděte si: Rodičovská péče občas zatlačí do pozadí fakt, že jste stále i partnery, milenci. Udělejte si na sebe čas a vyrazte na rande. Společně strávený čas a chvilkový odstup od vašeho dítěte vám umožní spolu mluvit. Mluvení vytváří intimitu, intimita zase chuť na sex. Jak jednoduché.
2 Spěte nazí: Kontakt nahé pokožky někdy stačí a přes veškerou únavu může být impulzem k vášnivé noci. Ale ani když k sexu nedojde, nevadí, budete se vzájemně cítit bližší.
3 Vyhraďte si čas jen pro sebe: Celý den běháte, něco vyřizujete, staráte se o rodinu. Strhaná a vystresovaná si sexy připadat nebudete. Potřebujete místo, kde si odpočinete a zrelaxujete. Trvejte na tom, že alespoň kus víkendu budete mít jen sama pro sebe. Úplným elixírem pro sexuální život je jóga. Nejenže si pořádně protáhnete tělo a zrelaxujete, ale podle průzkumů se zjistilo, že ženy, které ji cvičí, mají o svém těle mnohem lepší představu a jsou uvolněnější.

EBC promo