Začala si Irina nebo Bradley?

“Cítím se jako hlupačka, že mě Cristiano tak vodil za nos,” netajila se ruská modelka Irina Shayk, když na silvestra zjistila, že ji její partner, fotbalista Cristiano Ronaldo celých pět let podváděl. 

Informace o nevěrách našla v mobilu slavného fotbalisty. Dozvěděla se tak mimo jiné, že milenky měl po celém světě - v Kolumbii, v Austrálii, ve Francii… Ale Cristianovy holky už teď Irina nejspíš neřeší. V půlce ledna se rozešli a Irina už pár týdnů randí s hercem Bradleym Cooperem. Strávili spolu romantický víkend v Londýně, V NY spolu vyrazili na Broadway na muzikál Finding Neverland. Zatím se snažili vztah tajit, ale očekává se, že poprvé se jako oficiální pár objeví na nedělním předávání Tony Awards, což jsou ceny, které mohou získat jen herci a představení z Broadwaye (Cooper je nominovaný za svou roli ve hře The Elephant Man). Zamilovanost se na těch dvou prý nedá přehlédnout. “Neustále se objímají, dotýkají, ta přitažlivost je mezi nimi téměř hmatatelná,” prozradil zdroj britskému deníku The Sun. Kdo koho sbalil, se zatím jen tipuje. Že by s tím začal Bradley, který má pro krásné modelky slabost? Nebo s flirtováním začala Irina, která má svůdné a hluboké pohledy v popisu práce? A co vy? Věděli byste, jak na to, kdybyste se rozhodli někoho sbalit? Umíte vůbec flirtovat?

Bradley a bývalá přítelkyně Suki Waterhouse

cooper5 cd2ed

Flirtování není žádná věda. Je to hlavně hra. A tak k tomu přistupujte. Hrajte si, bavte se, užívejte si to!

Pravidla flirtování:

1. Zaujměte ho

Líbí se vám kluk, který sedí v kavárně vedle u stolu? Jděte do něj! Chvíli se na něj dívejte. Usmějte se, stočte pohled stranou a po malé pauze se mu znovu podívejte do očí a znovu se lehce usmějte. Zabral na to?

2. Pohodaaa!

Pokukuje po vás? Super! Tak pokračujte. Zvedněte se a jakoby náhodou projděte kolem něj. Přirozeně, bez nervozity. Jen se přece bavíte a celé by to pro vás měla být zábava a pohoda.

3. Kopírujte nenápadně jeho pohyby

Omrkněte jeho gesta a pohyby, jak sedí, jak při mluvení pohybuje hlavou atd. Něco z toho lehce kopírujte.  Ne, není to nesmysl! Ale naprosto geniální způsob, jak podvědomě upoutat jeho pozornost. Že budete trapná, když si toho všimne? Určitě ne. V tom případě to přiznejte, podejte mu to jako vtip a máte hned první téma k hovoru.  

4. Nebojte se, že dostanete “kopačky”

Kdo se bojí, nesmí do lesa a kdo se bojí, že by mohl dostat košem, ať radši neflirtuje. Asi ne každý kluk, který se vám líbí, skočí na vaše flirtování. A je samozřejmě nesmysl si od každého flirtu slibovat lásku až navěky. Je to prostě hra, v níž můžete být vítězem i tím poraženým, a s tím do toho také jděte.

5. Poslední pravidlo? Neflirtovat!

Pakliže vám naše předchozí rady nesedí a zdají se vám být překombinované, máme ještě jednu: Neflirtujte. Jděte na to přímo. Zeptejte se ho, jestli nemá zapalovač, cigaretu nebo prostě náladu se s vámi seznámit. Že to je drzé? No a co. Vycházejte z toho, že odvážnému štěstí přeje a že klukům většinou imponují sebevědomé holky, které nesedávají v koutě. 

Irina a bývalý přítel Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Vogue Espana2 33871

 

 

EBC promo