REKLAMA

...a země se zachvěla. Díl 3

REKLAMA

Kulečníkové tango

„Díval jsem se na ni, jak se se soustředěným výrazem naklání nad stolem. Zadeček a kalhotky se jí rýsovaly pod těsnými džínami, byla tak zaujatá hrou, že si ani nevšimla, že ji pozoruju. Kulečník hrála poprvé v životě, takže jsem jí ještě pár minut předtím složitě vysvětloval pravidla hry i to, jak se drží tágo. Užívali jsme si hlavní výhru z plesové tomboly – týdenní pobyt v šumavském penzionu – a ten den jsme tam objevili prázdnou kulečníkovou hernu.

Pozoroval jsem Silviinu roztomilou nemotornost a zároveň jemnou eleganci v pohybech. Připadala mi neodolatelná. Když se nakláněla nad stolem, mezi ňadry se jí rýsoval vzrušující žlábek… Najednou jsem na ni dostal hroznou chuť. Přistoupil jsem k ní zezadu a pod záminkou, že jí opravím držení tága, jsem se k přítelkyni přitiskl a rozepl jí kalhoty. Asi ji také přemohlo vzrušení, protože neprotestovala a úplně se mi poddala. Položil jsem ji na zelené plátno a masíroval jí tělo kulečníkovými koulemi. Když už jsem své vzrušení nemohl ovládat, posadil jsem Silvii na hranu stolu a vzal si ji prakticky vsedě, tváří v tvář, což je poloha za normálních okolností téměř neuskutečnitelná. Určitě k tomu přispělo i nezvyklé prostředí, ale cítil jsem se jako někdo úplně jiný, možná herec ve filmu. Zapomněl jsem na všechny předsudky a odvázal jsem se jako nikdy předtím.

Orgasmu jsme dosáhli několikrát, v nejrůznějších polohách. Byla to fakt bomba! I když jsme se asi rok nato rozešli, jsem přesvědčený, že pro nás oba zůstane tohle ‚kulečníkové tango‘ jedním z nejsilnějších erotických zážitků vůbec.“

Honza, 25 let, student archivnictví

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA