Jaká čtyři znamení jsou pro vztah nejlepší?

Víme, jak snadno odhadnete, jaký potenciál v sobě může skrývat kluk, kterého znáte sotva pár dní. Jen z něj musíte vytáhnout datum narození a zjistit, v jakém znamení se narodil. Astrologie vám pak poradí, které vlastnosti byste u něj mohla čekat a které jsou zrovna pro něj typické. Následující čtyři znamení jsou podle astrologů nejvhodnější, pokud hledáte partnera pro dlouhodobý vztah.

1. Býk (21.04. – 20.05.) 

Býk je smyslný, spolehlivý, ambiciózní. Muži narození ve znamení Býka mají všechny předpoklady stát se skvělými partnery. Potřebují v životě jistoty, a proto si nepřejí nic jiného, než aby měli na cestě životem trvalou partnerku. Býci ovládaní planetou lásky – Venuší – ale nemají jen emocionální stránku. Umí tvrdě pracovat a jít si za svými cíly, bývají úspěšní. Podobně ambiciózní jsou i ve vztazích – nešetří žádné úsilí, aby vztah stále zlepšovali. Partner – Býk – je prostě poklad, kterému můžete bez váhání darovat své srdce.

2. Rak (22.06. – 22.07.)

Pozor – tohoto partnera snů si nenechte ujít! Kdo začne žít s Rakem, může se těšit, že tento citlivý muž z vás udělá středobod svého života. Vodní znamení se bude všemi silami snažit, aby svou milovanou viděl šťastnou. Bude stát o vaši péči, empatii a věrnost – tedy o základní předpoklady dlouhodobého vztahu. Kromě toho Rak vždycky velmi čestně a otevřeně odhalí své pocity, a když dojde na těžkosti ve vztahu, nebude hned přemýšlet o jeho konci. Bude naopak velmi snaživý v tom, aby váš vztah byl co nejvíce šťastný. A navíc: Raci jsou velmi rodinně orientovaní. Takže svatba a děti jsou pro něj většinou samozřejmostí.

3. Panna (24.08. – 23.09.)

Muži narození ve znamení Panny mohou působit nepřístupně. Ale přesto se vyplatí u nich prolomit ledy. Znamení ovládané Merkurem má silně vyvinuté vlastnosti, jako jsou spolehlivost, poctivost, loajalita a věrnost. S tímto mužem po boku vašemu vztahu nikdy nedojde dech. Se svým smyslem pro pořádek a dokonalost se bude snažit, aby takové byly i vaše společně strávené dny – pokud se vyskytne něco, co by mělo váš dokonalý život narušit, bude mít vždy řešení, třebaže nemusí být jednoduché. Panny mají ale také bojovnou stránku osobnosti, nicméně malé střety vztah nikdy nebudou poškozovat. Naopak: Někdy je lepší dát svému rozladění ventil, než ho polykat…

4. Váhy (24.09 – 23.10.)
Pro muže Váhy je prvořadá harmonie ve vztahu i v životě a to z nich dělá dokonalé partnery pro dlouhodobý vztah. Muž narozený ve znamení Váhy je trpělivý, důvěryhodný a také nemá strach přiznat své slabosti. I díky tomu umí otevřeně diskutovat o svých přáních, snech a touhách a díky společným rozhovorům má vztah velký potenciál, aby rostl a vyvíjel se. Pro muže – Váhy je typická disciplinovanost, s kterou se snaží o to, aby jejich partnerka byla šťastná, a rovněž extrémní loajalita ve vztahu. S vidinou této perspektivy čeká každou ženu po boku Váhy nekonečná love story.