REKLAMA

Nejlepší bary na pobřeží Středozemního moře

REKLAMA

Přesně takhle to má vypadat – božská pláž i voda a vy v nových bikinách celý den relaxujete na slunci. První den, druhý den, třetí… Když se o vás začne pokoušet dlouhá chvíle, utopte ji v dobrém baru. Máme pro vás výběr těch nejlepších.

Puro Beach, Palma de Mallorca
Jsou lidé, kteří v něm tráví celou svou dovolenou na Mallorce. Ráno začínají s tai-či na střeše, přes den tu popíjejí koktejly a večer tančí na parketu pod hvězdami. Jednoduché.
www.purobeach.com

W Barcelona
Tam, kde je 400 zaměstnanců, kteří se mají starat jen o vaši zábavu, se těžko budete nudit. Přes den se tu navíc můžete povalovat u bazénu nebo se kochat výhledem na Barcelonu. A večer? Žije to tu víc než kdekoli jinde.

Puro Beach, Palma de Mallorca

www.w-barcelona.com

Nikki Beach, Ramatuelle (Saint-Tropez)
Že je tu Johnny Depp? No a co! Na tom tady není nic zvláštního. Už tu byli jiní. Důkaz toho, že klub Nikki Beach za něco stojí. Zívat z dlouhé chvíle tu rozhodně nebudete.
www.nikkibeach.com

Goya Bar, Mykonos
Den na řeckém ostrově Mykonos začíná západem slunce, kdy se všichni obléknou do toho nejlepšího, co mají, a vyrazí do baru Goya. U bazénu tu totiž začíná velkolepá party.
www.behance.net/gallery/goya-bar-by-the-beach-mykonos/314265

Gecko Beach Club, Formentera
Ano, Ibiza kdysi byla in, ale to už patří minulosti. Dneska je na vrcholu seznamu Formentera. Když už sem dorazíte, musíte navštívit klub Gecko Beach. Ráno si zajděte na snídani, večer na drink.
www.geckobeachclub.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA