REKLAMA
REKLAMA

Víno + welness

Rakouský lázeňský komplex Therme Laa – Hotel & Spa, vzdálený pouze 50 minut jízdy z Brna, přichází v období od 1. září do 26. listopadu s nabídkou exkluzivního podzimního balíčku ‚Smyslný podzim s vínem‘. V rámci něho si každý požitkář může dopřát řadu welness procedur a zároveň chutnat víno a navštívit vinice oblasti Weinviertel: Hauser, Stadler a Taubenschuss.

Balíček stojí 242 Euro na osobu a zahrnuje dvě noci a tři dny v hotelu se snídaní a večeří, bezplatný přístup do všech částí lázní a poukaz v hodnotě 10 Euro, jenž můžete uplatnit na jakoukoliv relaxační nebo zkrášlovací proceduru (například zábal z vymačkaných hroznů Chardonnay na vypnutí pleti). Každé pondělí, úterý a čtvrtek navíc můžete využít bonus ve formě bezplatné prohlídky vinic, kde vás osobně provedou místní vinaři. Následuje samozřejmě degustace těch nejlepších vín a zajištěn je i bezplatný odvoz zpět do hotelu.

Kontakt: Therme Laa – Hotel & Spa, Thermenplatz 3, A-2136 Laa a. d. Thaya, tel. +43(0)2522/84 700–0, www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA