10 nejlepších last-minute dárků

Cokoli z The Chemistry Design Store Chcete svým blízkým udělat opravdu velkou a především stylovou radost? Zajděte do znovuotevřeného The Chemistry Design Store blízko Karlova mostu v ulici U Lužického semináře 11, který nabízí úžasný výběr šperků, skla, porcelánu, zápisníků a diářů, menších soch, plakátů a spoustu dalších designových pokladů od mladých českých umělců. Našimi favority jsou notesy od Deafmessangera nebo tyto originální šperky od Shit Happens. 

ShitHappens2c porcelanovyprsten 650Kc b3c9c


 

Vstupenka do kina Buď můžete koupit vouchery do nějakého multiplexu, ale nás mnohem víc baví kreditní Kino karta, kterou dostanete v pokladně pražského Světozoru, nebo lístek na muzikálový hit La La Land či na předem kontroverzního Masaryka s Karlem Rodenem. Oba filmy uvádí do konce roku v exkluzivní předpremiéře Lucerna.

la la land ryan gosling emma stone cf1f2


 

Všech sedm dílů Harryho Pottera Čarodějnického učně a jeho školních eskapád není nikdy dost. Albatros udělal skvělou věc a před Vánocemi vydal všechny knihy od J. K. Rowling v dárkovém setu pěkně pohromadě za výhodnou cenu a stojí to jen něco přes tisíc korun. Že ho od vás z rodiny ještě nečetl? Chyba, kterou nutno napravit. 

d1f6ff839c323c73e9245475963553e0 7c9ed


 

CD Prince 4ever Letos odešla spousta (téměř) geniálních hudebníků, nás nejvíc kromě Davida Bowieho mrzí Prince. Připomeňte jeho největší hity svým milým a kupte jim jeho nejnovější výběr 4ever na klasickém CD. Go back in time! 

51910989 c0689


 

Fén ghd air O Vánocích všichni přemýšlí nad parfémy, luxusními krémy nebo make-up paletkami z limitovaných zimních kolekcí. Jsou sice letos moc krásné, ale co třeba něco ještě lepšího? Profesionální fén ghd air v limitované edici v měděných odstínech vypadá úžasně. Vlasy se s ním suší naprosto parádně. Je rychlejší než ostatní fény, speciální technologie si poradí s krepatými a poletujícími vlasy a snadno se s ním pracuje. Používají ho ti nejlepší kadeřníci, tak proč ho nemít ve své koupelně. 

GHD COPPER LUXE AIR HAIR DRYER 2a2dd


 

Voucher do Red Salonu Když už jsme u vlasů, víte, kde se o ně naprosto skvěle starají? V pražském Red Salonu ve Vězeňské ulici. Až tam ten, kdo od vás dostane dárkový voucher na veškeré úžasné služby, které Red Salon nabízí, zavítá, okamžitě zjistí, jakým může být kadeřnictví zážitkem. 

Snímek obrazovky 2016 12 21 v 17.32.37 7da1d


 

Šampaňské Moët & Chandon Po Vánocích se slaví Nový rok a k němu samozřejmě patří šampaňské. Tohle je klasika, která nikoho nezklame, naopak udělá velikou radost. Nabízí se v různých limitovaných i nelimitovaných edicích, ročnících a cenových relacích. 

Our Champagnes fixed 710x179 81672


 

Skutečný dárek Nezisková organizace Člověk v tísni už několik let nabízí tzv. Skutečný dárek. Stejně nemá smysl zahlcovat domácnosti vašich příbuzných nesmyslnými předměty, o něž zavadí jedině prach. Kupte jim kozu, osla, hejno slepic nebo několik hodin školního doučování. Tedy ne přímo jim, ale potřebným v zemích, kde je nedostatek. Více o bohulibém projektu na skutecnydarek.cz

Snímek obrazovky 2016 12 21 v 17.46.39 565ea


Cokoli od módního domu Dior Touží vaši blízcí po luxusu a vy jim ho můžete dopřát? Tak mu dejte podobu jakéhokoli doplňku, například kabelky, slunečních brýlí či šperku, od legendární značky. Krásné Vánoce vám přeje Miss Dior, kterou do Vánoc ještě jistě potkáte v pražském butiku Dior na adrese Pařížská 4.

ATT00001 2 7989a


Předplatné ELLE A co jiného??? www.send.cz

 E01 COVER 2017 1 d4adc

 

EBC promo