24 nápadů na vánoční dekorace v odstínech růžového zlata

Růžové zlato je teď ještě víc "in" než kdykoliv předtím. Dost možná za to tak trochu může horečka jménem millennial pink nebo prostě jen šperky a hodinky z 18karátového růžového zlata jsme si všichni natolik zamilovali, že i interiérový experti doporučují tuto sezonu vánoční dekorace v odstínech růžového zlata, které sluší každému bytu. Od rozlehlé haly po mini obývák.

Kovové odlesky v cool růžových tónech jasně vítězí nad tradiční barevnou paletou z červené a zelené. Ať už dáváte přednost živému stromečku, nebo máte od loňska umělý bílý, ozdoby z růžového zlata jim budou slušet. Stejně jako slavnostnímu stolu a dárkům. Jemné ornamenty, elegantní ozdoby na stromeček, třpytivé řetězy, krásné prostírání, tím vším se o Vánocích blýskněte. V kombinaci s tlumeným osvětlením i ostrým denním světlem jednoduše vykouzlíte tu pravou, slavnostní atmosféru, ve které se budete cítit maximálně pohodlně a ne jako uprostřed barevného ohňostroje. 

Jak zvládnout vánoční dekorace s růžovým zlatem? Inspirujte se na Pinterestu a v naší fotogalerii, do které jsme vybrali 24 top nápadů na zdobení vánoční stromečku, dárků i štědrovečerní tabule.

24 nápadů na vánoční dekorace v odstínech růžového zlata