Designový podzim nekončí. Zítra začíná Czech Design Week 2016

Designu není nikdy dost! Zvlášť když se mu u nás v posledních letech daří dobře jako už dlouho ne. Proto je téměř vaší povinností, pokud chcete být v dokonalém designovém obraze, abyste od pondělí do pátku zavítali do Kafkova domu na Czech Design Week 2016. Už podruhé dává tato přehlídka prostor hlavně mladým a talentovaným designérům s jasným názorem i vizí. Ale CDW není jen o designu, jeho doprovodnou „náplní“ je i progresivní hudba a každý den vám tam k poslechu a k tanci zahrají známí DJs. Ale ani to není všechno! Zajímá vás například, jak má vypadat designový bar? Nebo jak jsou na tom spolu design a autorské právo? Zúčastněte se na CDW diskusí s odborníky. Program a veškeré potřebné i zábavné informace o celé přehlídce najdete na www.czechdesignweek.cz

vizual a8984

A na co se nejvíc těšíme my? Zde jsou naše tipy.

Lukáš Novák a jeho zrcadla Jeden z nejvýraznějších mladých designérů, absolvent UMPRUM, ateliéru skla pod vedením Ronyho Plesla, na CDW představí svou úplně novou kolekci zrcadel v rámech z kovové kulatiny, která Lukáš vytvořil ve spolupráci s firmou IRON-ART. 

lukas 36d90

Cyril Dunděra a Ondřej Lalák a jejich Chemistry Black Studenti pražské UMPRUM se vám pochlubí interiérovými objekty s velmi čistými, geometrickými liniemi, které vycházejí z mnohoúhelníků. 

lalak fac78

Vladimír Staněk a jeho Stinak Limitovanou pánskou módní kolekci své značky Stinak v Kafkově domě uvede Vladimír Staněk, známý též jako designér Pietro Filipi. Jeho módní vize muže L.P. 2016 bude určitě stát za vaši pozornost. 

stinak 2e6e6

Lassevo a jeho showroom Staňkovo jméno se pojí i s módní značkou pro muže Lassevo, pro niž designér vytvořil kolekci slipových plavek, které jsou hodně, ale opravdu hodně sexy. 

lassevo d51fd

Petr Nikl a jeho Proměna Milovníci knih budou jistě nadšení z nového (a luxusního) vydání Proměny Franze Kafky. Její nejstarší český překlad tentokrát doprovodily nádherné litografie Petra Nikla. První veřejné představení knihy v Kafkově domě proběhne v sobotu 12/11 v 16:30.

nikl 1f4bc

EBC promo