designSUPERMARKET je zase tu. Inspirujte se našimi tipy

Andrea, šéfredaktorka: Šperkařka Janja Prokić představí na designSUPERMARKETU svou novou kolekci Last Drop. Co se stane s nádobou, do níž přidáte poslední kapku? Je to konec něčeho starého, nebo začátek něčeho nového? Baví mě příběhy, které Janja svými šperky vypráví a z jejích novinek jsem si vybrala tento prsten. 

janja 0666e


 

Klára, editorka: Jelikož miluju sklo, můj výběr je už předem jasný: Skleněný servis z nového projektu \’geoMETR\’. Projekt je výsledkem spolupráce mladých designérek z UMPRUM - Kristýny Makrvartové – Krikri /sklo/, Kláry Spiškové a Lindy Kaplanové /textil/ a dopadl podle mého víc než dobře. Ručně tkané ubrusy jsou taky úžasné a dovedu si živě představit, komu z mého okolí by pod stromečkem udělaly radost.

geom 00608


 

Adéla, online: Těším se, až si konečně prohlédnu všechen porcelán od Martiny Žílové – včetně její značky bisqit, kterou má se Zuzkou Holaňovou. Jejich designy znám zatím jen virtuálně a online, ale mám tušení, že díky designSUPERMARKETU mi určitě pár misek nebo nějaká váza doma přibyde. A co bych si moc přála dostat, je nějaký minimalistický šperk. Takže milý Ježíšku: prosím cokoli z dílny ZORYA nebo ty krásné náušnice od The Mama Kin. Dík!

dsm16 mz 01 f39eb


 

Broňa, obrazová redaktorka: Za mě jednoznačně, bezvýhradně, absolutně PLAYBAG. Stylový, kvalitní, poctivý a hlavně strááááášně krásný všechno. Mám doma už jedno jejich psaníčko a nutně bych potřebovala ještě jejich batoh a peněženku. K tomu bych si vybrala ještě prsten Porno Ring značky SHIT HAPPENS. Boarding completed.

bron ca2b8


 

Cindy, kosmetika: Určitě se zastavím u ODIVI, jejich kosmetická řada se hodně povedla a zajímá mě, co nového je u Soap. Líbí se mi jejich minimalistické obaly a super složení. Zvědavá jsem taky na nový projekt \’geoMETR\’.

odivi 61e38


 

Ester, produkce: Miluju dvě věci! Josefíniny (Bakošová) kabáty a vůně Helenky Heinz! Záruka vysoké kvality u obou. Soap Cologne je nádherná vůně a navíc v úžasném balení. Těším se na jejich další novinky.

image2 60d72


 

Darina, art direktorka:  NEPŘEHLÉDNĚTE! Úplně drobounký provázkový prstýnek od Hanky Polívkové! Na ruce vypadá krásně a neni drahý. 

dsm16 hp 01 3dc8d


 

Martin, redaktor: Já (si) určitě nakoupím pohlednice, plakáty a jiné dárky u ilustrátorského dua Tomski&Polanski, které kreslí přesně tak, jak bych to chtěl sám umět. Nejvíc času na designMARKETU ale rozhodně strávím v tamním knihkupectví s těmi nejzajímavějšími publikacemi z oblasti designu, architektury, umění, literatury pro děti a módy. Knihy budou doporučovat sami odborníci na ně, třeba Aňa Geislerová, Petr Babák, Otto M. Urban, Jiří Pelcl nebo Robert V. Novák. Já se tak těším! 

Knihkupectvi DSM 03 3d94f

 

EBC promo