Hra o trůny, Harry Potter, Vetřelec. Úžasné dorty, které vám vyrazí dech

Šéfkuchař a iluzionista. To je Ben Churchill. Jeho jméno vám dost možná nic neřekne, ale jakmile uvidíte jen jeden z jeho fantastických výtvorů, začnete ho sledovat na Instagramu, Twitteru i Facebooku a nikdy nebudete mít dost. V čem je tak výjimečný? Jeho dorty a dezerty jsou prostě a jednoduše neuvěřitelné.

30letého cukráře z Hertfordshiru často inspirují filmy a televize. Jak vypadá trůn z Game of Thrones nebo zlatonka, se kterou Harry Potter vyhrál famfrpál? Ben umí tyto a mnohé další relikvie z kultovních filmů vykouzlit z cukru, mouky, marcipánu, čokolády a potravinářských barev. 

Jeho výtvory klamou tělem. Vypadají třeba jako černá třešeň, pizza, kostky lega, sýrový talíř, volské oko, kus dřeva, zlaté nugety, převržený květináč, kelímek s latté nebo kamínky. Největší pozornost ale budí filmové kreace. Už udělal dort podle filmů Vetřelec, Hvězdné války, Hra o trůny, Harry Potter, Batman, inspiroval se taky u videoher Final Fantasy nebo u Pokemonů.

Podívejte se do fotogalerie na nejlepší dorty Bena Churchilla a nezapomeňte sledovat jeho Instagram. Je to opravdový kouzelník.

 

EBC promo